В Індії від удару блискавки під час фото загинули одинадцять людей
События в миреsuspilne.media12 июля 2021

В Індії від удару блискавки під час фото загинули одинадцять людей

На півночі Індії в місті Джайпур внаслідок удару блискавки загинуло щонайменше одинадцять людей. Вони робили фото під дощем.

Як пише ВВС, люди робили селфі під дощем на сторожовій вежі Форт Амер — популярному туристичному об’єкті. Видання зазначає, що під час інциденту на стінах форту знаходилося близько 27 осіб. Коли блискавка вдарила, деякі з них, як пише видання, стрибнули з вежі.

Старший поліцейський повідомив, що вежа є популярним місцем, додавши, що серед загиблих більшість людей – молодь.

За повідомленнями місцевих ЗМІ, цього дня сталося ще дев'ять смертей від ударів блискавки в Раджастхані, штаті, де знаходиться Джайпур. Влада штату призначила сім’ям загиблих компенсацію у 500 тисяч рупій (6 700 доларів).

Сезон мусонів в Індії, під час яких спостерігаються сильні дощі, зазвичай триває з червня по вересень. З 2004 року від ударів блискавок загинули в середньому 2000 індіанців.

Індійське метеорологічне управління (IMD) заявило, що з 1960-х років кількість смертей від ударів блискавки в країні подвоїлося — однієї з причин, які вони назвали, була кліматична криза.

За їх даними, кількість випадків блискавок також збільшилася на 30-40% з початку до середини 1990-х років. У 2018 році в штаті Андхра-Прадеш на півдні Індії було зареєстровано 36 749 ударів блискавки всього за 13 годин.

Офіційні особи кажуть, що вони частіше зустрічаються в районах з тоншим лісовим покривом, що робить людей вразливими для ударів.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии