События в миреwww.ukrinform.ua14 мая

В Індії загинули майже два десятки слонів

nk_hauz/-m_d_c8gca5cq7yah2n_.jpg

В індійському районі Нагаон штату Ассам знайшли мертвими щонайменше 18 диких слонів: тварини загинули в лісі через удар блискавки.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє BBC.

Місцевий посадовець Аміт Сахай, який відповідає за захист дикої природи Ассама, поінформував, що це сталося в середу, 12 травня, у горбистій місцевості поблизу заповідного лісу в районі Катіатолі.

18 загиблих слонів були знайдені у двох різних місцях місцевими селянами.

Зазначається, що такий випадок в Ассамі стався вперше за останні 20 років.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Цікава в тебе позиція щодо захисників України. А що ти особисто зробила для цих захисників? ти хоч раз привітала їх з святом, сказала слово подяки ?
Каменяр
А зелені чоловічки - перший раз появились в Криму. І на Донбасі постійно були і є присутні росіяни, в тому числі військові без розпізнавальних знаків. Це ті самі зелені чоловічки
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
Слухай, ХОХУ - Де в звітах ОБСЄ вказано, що "сепары" НЕ СТРІЛЯЛИ? І ще - в кожному звіті вказано, що "сепары" не пропускають спостерігачів для контролю. Це лише для того, щоб не видно було зброї та місць, з яких стріляють по населенню!
Каменяр
Де ти бачила на Донбасі американців і англічан? Знову Путін чи Пєсков наспівали?
Memento mori
Так у американцев тоже долг государственный постоянно растет. Государство крупно задолжало. Просто Маркс с Энгельсом давно померли, а указать на этот важный момент и проанализировать причины и последствия некому.
Авторские статьи