События в миреwww.ukrinform.uaAug 24

В Індонезії ексміністра засудили на 12 років за «відкати»

nk_hauz/PURe3jn7R.jpeg

Колишній міністр соціальних справ Індонезії Джуліарі Батубара дістав 12 років ув'язнення за обвинуваченням у хабарництві при закупівлі товарів у межах допомоги під час пандемії COVID-19.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Reuters.

Згідно з рішенням антикорупційного суду Джакарти колишній урядовець був визнаний винним в отриманні "відкатів" у розмірі $2,25 млн у перебігу закупівлі товарів, призначених для пакетів соціальної допомоги.

Суд також оштрафував ексміністра на $6,73 млн і зобов'язав виплатити близько $1,95 млн привласнених ним коштів, використаних на особисті витрати.

Окрім того, йому заборонено обіймати державні посади протягом чотирьох років після відбуття тюремного терміну.

Як зазначається, Комісія Індонезії з питань боротьби з хабарництвом почала розслідування у цій справі в грудні минулого року.

Адвокат Батубари назвав вирок надто суворим і заявив про можливість подачі апеляції.

💬 Последние комментарии
Луна-2
я плакаль)))От такого идиота и чо- то он там курит?
Луна-2
Под Полтавой в Новых Санжарах - камнями забросали автобус - это да ,добрые люди
Луна-2
Александр Усик выиграл у американца - Хохлы в трауре ..Браво Александр - гордимся тобой...
Весёлый Роджер
Эта щирая доброта была очень заметна, коди в больнице запизденские врачи самолёт с харькивчанами из Уханя ждали, та от свидомой радости щенывмырло спивали! Сало не роняли ...
Весёлый Роджер
Да вы провидец!!! Ну всё, вас Шмуля сейчас запишет в алканавты и к др. нехорошим людям. "Украина мает свий Глобус - тому вона должна житти боХато! А москалям дулю! Даешь #нашуЮлю"!" (.... из истории щирого маразма.)
Весёлый Роджер
И взревёт всеми винтами крейсер "Украина" и поплывёт он по степям навстречу ворогам та творогам! Сало тильки не уроните, та порты вышыванистые с пустыми кишенями крепче держите!
Весёлый Роджер
Ну конечно надо тут пиСдить о проблемах России, проблемы продажи газа с профитом у 2800% у щирых скакунов вже ныма! 75% промышленности тоже нЫма, а Шмуля всё уводит народ на другие темы - як правильно писати "в", чи "на". Правильно Шмуля "на" - так що пошёл ты тварь НА фуй! Опять ПЕРЕМОГА!!! Сала Амерыке! Пропа_хандонам хунты Сала! «Днепровский трубный завод признан банкротом…»
Авторские статьи