События в миреwww.epochtimes.com.uaJun 7

В Індонезії тепер можуть оплатити проїзд в автобусах пластиковими пляшками: незвичайна ініціатива

nk_hauz/-m9cw0lgdfzryvpjy35d.jpg

Жителі Сурабаї — другого за величиною міста Індонезії — тепер можуть оплатити проїзд в автобусах пластиковими пляшками. Ця ініціатива сприяє просуванню переробки пластмаси та зменшенню кількості сміття, що потрапляє на звалища.

Забруднення навколишнього середовища пластиковими відходами стало однією з найбільших проблем для людства. Як вважають дослідники, існуючого в усьому світі пластику вже цілком достатньо, щоб покрити всі потреби індустрії та не виробляти його додатково. Прагнучи скоротити відходи, багато компаній вдосконалили процес виробництва, застосовуючи повторне використання та переробку пластмас. Бетон із шин, асфальт з пластику, меблі з іграшок і човни з пляшок — ось лише деякі з недавніх винаходів у цій сфері.

Не так давно в одному з найбільш густонаселених міст Індонезії — Сурабаї — вирішили ввести повторне використання пластику в повсякденне життя жителів вельми незвичайним способом. Міський голова Трі Рісмахаріні оголосила про випуск нових Suroboyo Bus — комфортабельних автобусів, які розроблені з урахуванням потреб інвалідів, літніх та вагітних.

Проїзд у нових автобусах пасажири зможуть оплачувати не лише грошима, але й пластиком, який потрібно здати на спеціальних автобусних зупинках або в пунктах утилізації, розташованих по всьому місту. Принести пластикове сміття можна і безпосередньо в автобус: таким чином воно стане квитком на безкоштовну поїздку.

Щоб безкоштовно подорожувати Сурабаєю протягом двох годин, потрібно мати при собі 10 пластикових стаканів або 5 пляшок. У середньому один автобус щодня збирає 250 кг пластику.

Після видалення етикеток і ковпачків пляшки відправляються на продаж — їх купують заводи з переробки вторсировини. Усі виручені кошти повертаються назад в місто у вигляді інвестицій у місцеву транспортну систему.

Проект «проїзд за пластик» було розпочато у квітні 2018 року і він уже набув великої популярності серед городян, чимало з яких висловило свою підтримку.

Адміністрація міста сподівається, що введення подібних ініціатив слугуватиме кінцевій меті — до 2020 року наблизити кількість пластмасових відходів до нуля. На даний час пластик складає 15% всіх відходів міста.

Окрім того, за допомогою Suroboyo Bus уряд прагне розвивати громадський транспорт, щоб зменшити завантаженість доріг приватними транспортними засобами, які складають 75% від загального трафіку.

В Індонезії щорічно виробляється 187,2 млн т пластикових відходів, що робить її другим за величиною забруднювачем у світі після Китаю.

Уряд Сурабаї має намір зробити пластмасу ресурсом, із якого можна виготовляти різні корисні товари. Зараз вже розпочато будівництво доріг із переробленого пластику уздовж Джакарти та Бекасі.

💬 Последние комментарии
Ост
О нём-писать нечего. Марионетка.
Весёлый Роджер
Баба ера, ты там точек бильше ставь и не сочкуй - не получишь у дупу ..й!
Весёлый Роджер
Ну Шмуля, ну Сруль, ну буть последовательным, шизнутый ты дэбил! Я понимаю, шо ты избранный МУДАК и всех xoxлов тут за тупых лохов держишь, тому им на уши всяку херню вешаешь, про сожранных москалями ежей или типа этой: «Елена 08 августа 2019 ….,я же тысячу раз говорила, Америка с нами и Запад тоже,а значит что?Это значит что деньги дадут,им это недорого, ещё напечатают,на фоне своих печатаний денег,Украине по сравнению с ними,копейки достаются, спокойствие граждане, только спокойствие.» Быть проституткой чи пыдарасом в колонии США – это почётно и выгодно! «Елена, 19.11.2019 20:12 Это было раньше…, а сейчас подъём, идёт подъём эконимика и уровня жизни населения.» Таки непонятно, шо там Сруля с ЗЭЛЁНОЙ краской у панов? Чаму не печатают гроши для своих скакунов-холуёв? Мабутно та Зэлёна Краска из Китая, Тююю, так - Добро ранку тётя Рая, вам посылка из Шанхая! А в посылке два китайца, два китайца красят … УВАГА!!! Зэлёной краской красят .йца, так що покращення для щирых мудаков ны будэ, краска для доллярив кынчилась у панов!
Весёлый Роджер
«Елена - Oct 8 2021 - За лучшую жизнь, по американским лекалам. Слава Америке!» Щоб от Русского Сала - рожа щиропархатая у Шмули Срули блистала! "Вслед за обвалом высокотехнологичного экспорта в ряде регионов Украины практически остановилось промышленное производство." «Елена … запомни, Украина не Афганистан, Запад нам поможет,и это факт.» «В УКРАЇНІ РІВЕНЬ ТІНЬОВОЇ ЕКОНОМІКИ СКЛАВ 30% ВІД ВВП» «В Украине из всех госпредприятий только 24% прибыльных. Из всех 3332 государственных предприятий только 1369 (41%) являются работающими…» Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Сало уронили! Рагульему роду - нима переводу! Экономика - это всё херня хлопцы, главное это стрибачить више... Амэрыка з вами, з мудаками!
Весёлый Роджер
ЭЙ Шмуля Сруль - сраный дедуль! Ты чаво с вопроса соскочил? ЭЙ, отвечай дэбил!!! Таки кто же убил евреев до прихода немцев у самом украинском щиром Львыве?
Каменяр
З розіпятого малюка кров пити - це звичайна справа для високодуховних великоросов, майже подвиг...
е
Елена, ну что же ты??? Не стесняйся, поведай своё высокоученое мнение))))