События в миреwww.epochtimes.com.ua7 июн.

В Індонезії тепер можуть оплатити проїзд в автобусах пластиковими пляшками: незвичайна ініціатива

nk_hauz/-m9cw0lgdfzryvpjy35d.jpg

Жителі Сурабаї — другого за величиною міста Індонезії — тепер можуть оплатити проїзд в автобусах пластиковими пляшками. Ця ініціатива сприяє просуванню переробки пластмаси та зменшенню кількості сміття, що потрапляє на звалища.

Забруднення навколишнього середовища пластиковими відходами стало однією з найбільших проблем для людства. Як вважають дослідники, існуючого в усьому світі пластику вже цілком достатньо, щоб покрити всі потреби індустрії та не виробляти його додатково. Прагнучи скоротити відходи, багато компаній вдосконалили процес виробництва, застосовуючи повторне використання та переробку пластмас. Бетон із шин, асфальт з пластику, меблі з іграшок і човни з пляшок — ось лише деякі з недавніх винаходів у цій сфері.

Не так давно в одному з найбільш густонаселених міст Індонезії — Сурабаї — вирішили ввести повторне використання пластику в повсякденне життя жителів вельми незвичайним способом. Міський голова Трі Рісмахаріні оголосила про випуск нових Suroboyo Bus — комфортабельних автобусів, які розроблені з урахуванням потреб інвалідів, літніх та вагітних.

Проїзд у нових автобусах пасажири зможуть оплачувати не лише грошима, але й пластиком, який потрібно здати на спеціальних автобусних зупинках або в пунктах утилізації, розташованих по всьому місту. Принести пластикове сміття можна і безпосередньо в автобус: таким чином воно стане квитком на безкоштовну поїздку.

Щоб безкоштовно подорожувати Сурабаєю протягом двох годин, потрібно мати при собі 10 пластикових стаканів або 5 пляшок. У середньому один автобус щодня збирає 250 кг пластику.

Після видалення етикеток і ковпачків пляшки відправляються на продаж — їх купують заводи з переробки вторсировини. Усі виручені кошти повертаються назад в місто у вигляді інвестицій у місцеву транспортну систему.

Проект «проїзд за пластик» було розпочато у квітні 2018 року і він уже набув великої популярності серед городян, чимало з яких висловило свою підтримку.

Адміністрація міста сподівається, що введення подібних ініціатив слугуватиме кінцевій меті — до 2020 року наблизити кількість пластмасових відходів до нуля. На даний час пластик складає 15% всіх відходів міста.

Окрім того, за допомогою Suroboyo Bus уряд прагне розвивати громадський транспорт, щоб зменшити завантаженість доріг приватними транспортними засобами, які складають 75% від загального трафіку.

В Індонезії щорічно виробляється 187,2 млн т пластикових відходів, що робить її другим за величиною забруднювачем у світі після Китаю.

Уряд Сурабаї має намір зробити пластмасу ресурсом, із якого можна виготовляти різні корисні товари. Зараз вже розпочато будівництво доріг із переробленого пластику уздовж Джакарти та Бекасі.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
«Елена – 4 ноября 2020 - … И дупой и пыхвой тоже работают …опыта наберутся,знаний и будет в Украине современные и обученные кадры…,»
Весёлый Роджер
Ну как ТВАРЬ брехливая, шлюха ты орально-анальная и сраколиз вечный Шмуля Сруля, поведуй нам, таки сколько Союз поставлял машин, станков и др. высокотехнологичного оборудования??? Только не надо тут пиСдить про страны СЭВ и Африки и др. третьего Мира. Давай тварь, начинай... Шо там, дэ гивнястый твой язык, вже у сраке, як у поханой продажной собаки?
Весёлый Роджер
Луночка!!! вот она разгадка, чаму у "еры" буквы так скакали, это её так на кровати ласкали! :-)))
Весёлый Роджер
Луночка, а может не с одной машинки-ноута, а с одной кровати? Ну зашла в гости к Шмули, из соседней палаты? :-))
Весёлый Роджер
«Ты Шмуля недое́бок хорошо пришибленный,…»как Ковтун, «два брата дегенерата ,ха.» «Елена - 23 апреля 2020 - Татьяна Чорновол … , ку а разумнее тебя ,в разы, притом она кто, к кто ты, никто ты , полный ноль, ха. ..» «А Украина идёт в Европу.»… хотя и мает голую *опу! «Елена - 05 мая 2020 - С Парубия спроса нет, неподсуден.,справка прилагается,это лучше,чем охранная грамота, индульгенция на всю жизнь,…» да и у тебя Шмуля наверняка такая есть, Сала Уранили!
Весёлый Роджер
Я понял Шмуля!!! Цэ твой новый шизнутый шедевр! Значит - ЧеловИка делает щирым та автоматично вумным, ни его знания, ни его образование, ни его навыки в работе, а наоборот их полное отсутствие - ну як у тебя!!! Ты же тильки пиСдить горазд! Сила щирой нации у повний дебиляции!!! Ну щоб можно было, як скот выгнать на майдан, сотню отстрелить - обозвать хероями, а остальным пообещать по 1000 евро у рыло чи кулю у лоб, а писли этих же долбоЭбов наивных, ждунов панувания, обобрать и во Флориде 20 вил понакуповать! Чи газ свий с гешефтом у 4000% втюхивать! Ось цэ дило для щирого мудиллы! Сало уронили - хероям убийцам детей мало!
Весёлый Роджер
НУНЕТАКБАБАЕРА, дура ты ХаЛеРа! Ты же раньше через ЖоПу вСё пИсАлА и до хрена.... точек ...ставила ... Или тоби током било, или ты в трамвае куёвском, ну зовсим новом, 50-летней давности, всё писала, коди по путям кривым скакала!