События в миреbabel.ua4 окт.

В Індонезії відкрили музей, який повністю зроблений з пластику

В Індонезії екологи створили музей під відкритим небом, який повністю зроблений з пластику. Мета — переконати людей переглянути свої звички і відмовитися від одноразових пакетів і пляшок.

nk_hauz/aJswnNDng.jpeg

Про це повідомляє Reuters.

Музей знаходиться у місті Гресик. Його створювали три місяці, для цього знадобилось понад 10 тисяч пластикових відходів: пляшок, пакетів і соломинок, які зібрали в забруднених річках і на пляжах.

Центральним елементом музею є статуя під назвою «Деві Шрі» — це богиня процвітання, її довга спідниця зроблена з одноразових пластикових предметів домашнього ужитку.

«Ми хочемо дати людям інформацію, щоб зупинити використання одноразового пластику. Ці пластмаси дуже важко переробляти. Починаючи з сьогоднішнього дня ми повинні припинити споживання одноразового пластику, тому що він забруднює наш океан, який також є нашим джерелом їжі», — сказав засновник музею Прігі Арісанді.

Проблема пластмас особливо гостро стоїть в Індонезії, яка займає друге місце після Китаю за кількістю пластмас, що потрапляють в моря. Разом з Філіппінами і Вʼєтнамом на ці чотири країни припадає більш як половина світового пластику.

💬 Последние комментарии
3020
ЗеНаполеон уже всех достал со своим Великим крадивництвом. Надеемся, что посмертно тебя закатают в асфальт, можно и раньше .
3020
Таких псевдобатюшек кадилом нужно быть по горбу, что бы усмирили свою гордыню.
3020
Резников, чучело зеленогороховое, армию ты просрешь , а бабки стыришь, сколько не дай.
3020
Насосала - рассказала. Моника Левински. Всегда хотела, чтобы Обама трахнул в дупу. Давалка Елена. Все эти конъюнктурные пиарастовые шлюшки хотят паразитировать на известных и знаменитых.
3020
Ельцин уже горит в аду, Горбачев, Кравчук, Шушкевич на подходе. Все коммуняки-оборотни. А Союз при Брежневе жалко, нам бы сейчас такой "застой". Нацики с жидопрезиками построили в итоге Укропопуасию, с пользой для своего кармана и в случаи аврала вполне могут осесть в новой Франции, тоесть Канаде.
Елена
Весёлый Роджер
Ну давай дипломатичнее! У пана Байдена произошло естественное, но несколько неожиданное, выделение урины при виде российского президента. Вообще в курсе, что у пиндосов - пукать и громко отрыгиваться за столом - приветствуется. Ну типа - не надо сдерживать своих рефлексов. Они же хозяева Мира! Им всё можно.