События в миреbudport.com.ua23 мар.

В Іспанії незаселене житло забирають у власників і здають за півціни малозабезпеченим сім’ям

nk_hauz/-mwtmabatgmbhy-kk1ga.jpg

В Іспанії на Балеарських островах місцева влада забирає у власників незаселені квартири, щоб здати в оренду за півціни малозабезпеченим людям.

На початку березня 2021 року влада іспанської провінції передала в муніципальну власність сотні квадратних метрів порожнього житла. В цих помешканнях за помірну плату розселяють малозабезпечені родини, які потребують поліпшення житлових умов, у тому числі імігрантів. Натомість колишнім власникам обіцяна компенсація.

Влада Балеарських островів забирає лише ті квартири, що порожніли понад два роки і належали власникам, у яких є десять або більше одиниць житла. Крім того, йдеться про помешкання розміром від 40 до 100 квадратних метрів. Щомісячна плата за них буде удвічі нижчою за існуючу на ринку нерухомості оренди житла: в середньому вона не перевищить 300-400 євро. У такий спосіб планують забезпечити житлом 5,5 тисячі родин.

Об’єктом експропріації стала, в першу чергу, власність банків – квартири, вилучені у неплатників іпотечних кредитів, а також не використована нерухомість ріелторських контор, інвестиційних та будівельних компаній, приватних осіб.

Власники багатьох підприємств, яких торкнулося нововведення, відкрито висловлюють своє невдоволення. Зокрема, власник фірми G & G Low Cost Хуан Антоніо Лопес поскаржився в інтерв’ю агентству Europa Press, що заходи влади його розорили. У підприємця, що займається купівлею-продажем житла, забрали дев’ять з десяти квартир його фірми. Там провели капітальний ремонт та чекали офіційного дозволу на продаж і заселення. Однак влада оголосила власникові про конфіскацію його нерухомості, запропонувавши за неї компенсацію, яка наполовину не покриває витрат на придбання і ремонт цих квартир. Тож Лопес подав до суду проти експропріаторів.

Ще в сімох з 17 автономних регіонах країни вже складені списки незаселених квартир. Щоправда там місцева влада поки не наважується самостійно проводити експропріацію і чекає на врегулювання цього питання новим Житловим кодексом, який обіцяють затвердити до кінця березня.

💬 Последние комментарии
кипчак
Джоан нужно начать закаливаться на случай. если вынудят бежать от преследований. Есть страна, где богатой и известной женщине, думаю, не откажут в проживании.
Весёлый Роджер
Хлопцы бандерлоги!!! Джавелинив мало, а москальских танкив дюже бохато! Кожний щирый xoxoл должен стать свидомым камикадзе!!! За пидпиндосную неньку, за бохатсво воров-олигархив, за панувание титульных рагулей! Напшут ждуны, напшут эбанутые молчуны! Тому - кожнему пацриоту Американську взрывчатку Си-4 на грудь та Напшуть на москалей!!! Уси гуртом спиваем! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©» «Приспів: Ах, лента за лентою – набої подавай, херой Семэн Сэмэнченко, в бою не відступай! Ах, лента за лентою – набої подавай, херой Семэн Сэмэнченко, швыдчее удирай!» Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Сало уронили! Рагульему роду - нима переводу!
Леня Голубков
Пушилин - лох!
Весёлый Роджер
Тюююю, дивитися читачи, а у кого ыщо тут так поХано працюет клавиатура? Я про клавишу "Пробел", чи Спайс на англ.! НЕ помните? А жаль! Ну так докладаю вам, у старого, пердючего, жадного та завистливого нищебродного пропа_Хандона Шмули, ну который в образе Елен, тут ховается от будущего возмездия, у жиночих кружевных труселях до колен! Ну тот шо червона жаба! Вот так ВСЁ просто Шмуля, раз и ты прокололся на мякине. МУДАК ты примитивный, долбоЭб завистливый. Мразь пархатая!
Кто есть кто в мире
Россия утверждает, что не является стороной конфликта. Германия предложила для решения конфликта план Штайнмайера! А лукашенко с Турцией хотят мира и добра всем! Свидомые, ясное дело, снова облажались.
Гiсть
Он от Кулебы заразился, что такую ахинею несёт? Закройте уже те двери и рты тоже.
БОИНГ СБИЛА уКРАИНА!!!
ОТВЕТ: Захапали украину США - всё в украине теперь принадлежит им!!! Боинг СБИЛА уКРАИНА! Если бы это было не так, украина не скрывала бы данные диспетчеров, сопровождающих Боинг, диспетчеры тоже вдруг испарились! Их уже нет в живых, как и нет в живых лётчика Волошина, ВЫЛЕТАЮЩЕГО НА ПЕРЕХВАТ БОИНГА, вернувшегося без двух ракет, и заявившего что "ЭТО НЕ ТОТ САМОЛЁТ"!!! Опровергай, "голос маразма"!!!
Авторские статьи