События в миреglavcom.ua15 янв.

В Іспанії стартував великий розпродаж житла

nk_hauz/-mr1miaax3qrqu4men7-.jpg

Середня ціна квадратного метра іспанського житла до кінця 2020 го опустилася до 1,78 тисячі євро ( понад  60 тисяч гривень). Для порівняння - квадратний метр у житловому будинку в українських великих містах коштує від 20 до 30 тисяч гривень.

Портали, які спеціалізуються на іспанській нерухомості повідомляють, що житло в країні давно не було настільки доступним.

Великий розпродаж житла в країні було ініційовано, зокрема, банками Bankia, Cajamar, Liberbank і BBVA. Вони почали виводити на ринок об'єкти за дуже низькими цінами, щоб позбутися непрофільних активів.

Пропозиції житла розкидані по всій Іспанії. Особливо багато пропонується шале і малоквартирних будинків (часом на дві квартири). Інші будівлі можна придбати за ціною, що не перевищує 100 тисяч євро. Так, триповерховий 315-метровий будинок в провінції Галісія виставлений на продаж за 63 тисячі євро (близько 2,152 млн. гривень). Усередині виконаний сучасний ремонт, рік побудови - 2009-й.

Аналогічні пропозиції є у Валенсії, Аліканте та інших регіонах країни.

Також фахівці з нерухомості називають спосіб заощадити на покупці житла в Іспанії - дешевше обійдуться квартири в будинках без ліфтів. Відсутність підйомника істотно знижує вартість апартаментів - в середньому на 33,5%.

💬 Последние комментарии
Лижите задницы убийцам ваших предков .
Эдик! А ты продолжай лизать задницы убийцам твоих предков, глядишь, они передумают тебя убивать! А может быть и не передумают...
вАМ СОЛНЦА НЕ НУЖНО - бАНДЕРА вАМ СВЕТИТ! вАМ ХЛЕБА НЕ НУЖНО - РАКЕТЫ ДАВАЙ!!!
уКРАИНЦИ! вАМ СОЛНЦА НЕ НУЖНО - бАНДЕРА вАМ СВЕТИТ! вАМ ХЛЕБА НЕ НУЖНО - РАКЕТЫ ДАВАЙ!
Чеченский террорист
Э! Эй! Почему людей не уважаешь, отца, мать? Нужно уважать старших!
Лижите задницы убийцам ваших предков .
Эдик! А ты продолжай лизать задницы убийцам твоих предков, глядишь, они передумают тебя убивать! А может быть и не передумают...
Игбун Хохлов
https://3.bp.blogspot.com/-6zwWJTffh1A/WLyx5CMBkoI/AAAAAAAAZGc/qZYGBlzJR20YjkZc4T0fgib90X3X6emowCLcB/s1600/RED%2BTERROR%2B-%2BSOLZHENITSYN%2BNAMES%2BJEW%2BCOMMISSARS%2Bbehind%2BMASS-MURDER%2BPURGES.jpg
Весёлый Роджер
« ….Побелело темно поле, нет уж дней майданых боле, Дэ пид кожним, пид мостом, бул для Шмули - публичный дом!» «Елена…. Буду больше по теме писать,…» Россию гивном щирым обсерать! Да щиропархатых воров прославлять! Сало уронили - хероям, убийцам детей - Сала!
Игбун Хохлов
НКВД-шник расстреливает поляков. 1. А что у него за аэродром на голове? У советских офицеров были фуражки с низкой тульей. 2. У советских гимнастерок были узкие манжеты. А это выглядит как Дио на сцене. 3. Что у него на плечах? Погоны в Красной армии ввели в 1944 году. Случайно, наверное, прилепилось. 4. Опс... А что это за новомодные стринги на поляках? ))))) Очередной топорный фейк для быдла.