В Іспанії виготовили паливо з 135 тонн вживаних масок і рукавичок
События в миреcikavosti.com16 января 2021

В Іспанії виготовили паливо з 135 тонн вживаних масок і рукавичок

У місті Серседа, яке розташоване в іспанській автономній спільноті Галісія, перетворили у паливо 135 тонн використаних масок, рукавичок, а також захисних костюмів медичних працівників, які працюють з пацієнтами з COVID-19. Ефективній утилізації піддали санітарний матеріал, який використовував персонал Sergas, органу, який управляє лікарнями і центрами системи громадської охорони здоров’я Галісії, за дозволом Міністерства навколишнього середовища, передає ecotown.com.ua. У маски, захисні костюми та інші матеріали, входить пластик. Всього за 3 тижні в Галісії зібрали більше 135 тонн медичних відходів, пов’язаних з COVID-19. Відходи санітарного матеріалу були подрібнені і спалені як потенційно небезпечні на заводі при температурі 850 градусів за Цельсієм, хоча зазвичай для переробки пластику в паливо досить нагріти його до 400 градусів. Отримане паливо використовується для опалення приміщень і у важкій промисловості (наприклад, для виробництва цементу)

1 комментарий

Написать комментарий
  • Елена
    16 января 2021
    Хорошо.
    Ответить
💬 Последние комментарии
е
Ты за агентов пиши, не отвлекайся на Роджера, не уводит в сторону.. Что твоими агентами, что не попались сделано? Что из типа добытого ими сделало Украину процветающей страной с обеспеченным населением??? Ничего....
кУЧМА ВСПОМНИ ГОНГАДЗЕ
Как то быстро забыли про убиенного кучмой Гонгадзе !!! С особой жестокостью!!! Грузина !!!
Весёлый Роджер
Шмуля ПЕРЕМОГА!!! Амерыка з вами, з майданутыми мудаками! «На одно рабочее место на Украине претендует шесть безработных - центр занятости» «Елена -22 февраля 2020 -…в 2014 году события на Майдане увели Украину из зоны влияния Москвы,я думаю на очень долго.» Сала уронили – убийцам детей мало!
Весёлый Роджер
Шой-то и тут молчок, язык пропахандон Шмуля так и не высунул из дупы! Тому шо в методичке сказано ... обсирать Россию, а про отвечать... нычого нима!
Весёлый Роджер
Долбоэб Шмуля, это ты не виляй, а на вопросы отвечай! Таки чехи и предяву и бросили про взрывы тех снарядов, что один болгарский перец перепродавал ширым поддонкам, для войны на Донбассе. Тому що своего производства снарядов у гятих пидпиндосников НИМА!!! ВСЕ шесть заводов - ЗАКРЫЛИ и на металл попилили! Сало уронили! Хероям убийцам детей мало!
ВСПОМНИ ГОНГАДЗЕ кУЧМА
Как то быстро забыли про убиенного кучмой Гонгадзе !!! С особой жестокостью!!!
Елена
А сколько не поймалось? Думаю он не один в поле воин.сынов и дочерей у Украины много,а Роджер сын-дурак,как в сказке было у отца три сына,двое умных,а третий Роджер,ха.такие вот пироги., товарищи полковники,ха.
Авторские статьи