В Іспанії високопосадовців міноборони підозрюють у вакцинації поза чергою
События в миреwww.ukrinform.ua23 января 2021

В Іспанії високопосадовців міноборони підозрюють у вакцинації поза чергою

Міністерство оборони Іспанії розпочало внутрішнє розслідування, щоб з'ясувати, чи його посадові особи не порушили національний план вакцинації від коронавірусу, отримавши першу дозу вакцини в обхід черги.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє AP.

Розслідування розпочате у зв'язку з повідомленням, що нещодавно керівник штабу генерал Мігель Анхель Вілларроя та кілька інших високопоставлених офіцерів збройних сил Іспанії отримали першу дозу вакцини проти хвороби COVID-19.

В Іспанії вищим посадовим особам та іншим чиновникам не надано пільгового доступу до вакцинації - на відміну від інших європейських країн, де високопосадовці були одними з перших, хто отримав дозу вакцини, щоб заохотити представників громадськості слідувати їх прикладу.

Наразі жителі будинків для літніх людей та їх персонал, а також медичні працівники першої лінії визнані як пріоритетна група у національному плані вакцинації.

Цього тижня Міністерство охорони здоров’я Іспанії оголосило, що наступною групою в черзі на вакцинацію стануть особи старше 80 років.

Міністр оборони Іспанії Маргарита Роблес заявила у п'ятницю, що Збройні сили мають власний план здійснення щеплень, однак вона попросила генерала Вілларрою доповісти щодо цього питання.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
С
Украина вступит в ДУПО
е
Елена, что ж твои американцы сами уран обогатить не могут и ракетные двигатели что не взрываются построить не в состоянии??? Ума у них нет или технологий или денег?? А? в очередной раз тебе в физиономию ткнули тем что твоя супер-пупер америка отсталая страна...
е
и ты не ответила на вопрос: ты будешь тогда славу америке вопить?
е
под слона...
е
от ты дура.. НИКТО в Европе за Украину воевать не будет с Россией... Украина моська которую натравил хозяин на слона или ты считаешь, что хозяин такий тупой как ты и будет под словно кидаться???
Елена
Я о этом и писала,что война, особенно крупномасштабная,то будет плохо,плюс атомные электростанции, короче кошмар,притом всем будет плохо,.
ТЫ ТУПАЯ ОВЦА
В этом случае бомбы кидать будут на украинской территории! Ты об этом подумала, овца тупая? Славу америке будешь тогда вопить?