В Іспанії заявили про наповненість фальшивими євро
События в миреaspekty.net18 августа 2020

В Іспанії заявили про наповненість фальшивими євро

Поліція Іспанії заявила, що в країні поширюються підроблені банкноти: купюри виглядають як справжні, але насправді вони призначені для використання на екрані акторами. Про це повідомляє Express.

«Всі туристи в Іспанії повинні двічі перевірити свої євро, попереджують. Банкноти використовуються у фільмах і рекламі, але виглядають автентично за дизайном і розміром», — попередили правоохоронці.

За словами поліцейських, вже були розкриті дві банди, затримано п’ятьох осіб, вилучено підроблені банкноти різного номіналу, в основному п’яти, десяти, 20 і 50 євро.

Крім того, як вважають в поліції, через Інтернет злочинці продали 100000 фальшивих євро.

«Щоб фальшиві гроші можна було відрізнити від справжніх, з купюр стерте письмове попередження, в якому говориться, що «їх використання незаконне». На купюрах також відсутні захисні смуги та логотипи», — йдеться в повідомленні.

Поліція заявляє, що банди намагалися продавати їх через Інтернет, рекламуючи підробки, ніби ті здатні обдурити перевірочні машини в магазинах, що, як сказали в поліції, не відповідає дійсності.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
гость
Ну на что еще способны эти жалкие убожества -укропаты?Набздеть в толпе и после этого считать что совершили подвиг?
гость
Жид проклятый.
гость
Абрам, ты шо, не разделяешь демократические ценности? - Сарочка, за хорошие комиссионные, поровну или по справедливости, я разделю любые ценности.
кипчак
Мягко стелют - жестко спать! Призывают к единству, для того чтобы кого-то потом добить. С ними нужно держать ухо востро, потому что за красивыми словами всегда скрыты коварные планы и четкие цели. На публику все благостно, вот только искать нужно второе дно в их "чемоданчике".
кипчк
Есть такая профессия у украинцев, "которые в голове активисты"= шавки у ног хозяина, задницу США и Европе лизать и, по возможности, исподтишка лягнуть Россию. Ну не могут они себе другой радости в жизни найти, бедолашные.
кипчак
Неблагодарность, подлость, глупость до добра не доводят. Запад вам поможет?
е
Елена, это твоя Америка?? которую ты призываешь регулярно и постоянно???