События в миреwww.dw.com21 июн.

В Іспанії завершилася дія надзвичайного стану, відкрито кордони

Назвичайний стан діяв в Іспанії з 14 березня. Прем'єр країни Педро Санчес наголосив на необхідності й надалі суворо дотримуватися протиепідемічних заходів.

nk_hauz/-makbjpch7kotc8dx_yh.jpg

В Іспанії з опівночі неділі, 21 червня, завершилася дія надзвичайного стану, запровадженого в країні з 14 березня з метою стримування поширення коронавірусної інфекції. Таким чином, жителі Іспанії можуть знову вільно пересуватися по всій країні.

Також з цього дня відкрито кордони для в'їзду з країн ЄС та інших держав, що належать до Шенгенської зони. Мандрівники з європейських країн не повинні відтепер два тижні проводити в обсервації. В аеропортах Іспанії близько 600 співробітників системи охорони здоров'я вимірюватимуть прибулим температуру. Лише кордон із Португалією на прохання уряду в Лісабоні залишатиметься закритим для більшості подорожніх до 1 липня, зазначає агентство новин dpa.

Прем'єр-міністр Іспанії Педро Санчес за кілька годин до відкриття кордонів застеріг, що країна залишається вразливою до поширення вірусу, та наголосив на необхідності дотримання відповідних протиепідемічних норм. "Ми повинні бути насторожі та суворо дотримуватися заходів гігієни та захисту", - сказав Санчес у телевізійному зверненні напередодні ввечері, цитує агентство новин AFP.

Іспанія виявилася однією з найбільш уражених коронавірусною інфекцією європейських країн: кількість підтверджених випадків зараження перевищила 245 тисяч, померли понад 28 тисяч людей з коронавірусом. Запроваджені карантинні обмеження були одними з найсуворіших на континенті. Дію оголошеного з 14 березня надзвичаного стану кілька разів подовжували. З часом ситуацію з поширенням коронавірусу вдалося взяти під контроль, що дозволило уряду з кінця квітня поступово пом'якшувати обмеження.

Важливим для Іспанії є відновлення роботи туристичної галузі. В якості пілотного проєкту з 15 червня на Майорку та інші Балеарські острови було дозволено в'їзд 11 тисячам німців.

💬 Последние комментарии
Гость
Надо чтоб дурень одел гандон на голову и на укр телевизор подрочил
Серж
Да, Зубченко красавчик. Его уже по заглавии статей узнаю,не то что по первой строчке. Респект, Саша!!!
Весёлый Роджер
"Пропагандист" - цэ на москальском ватном Ыязыке, а на ляхово-австрийском соловьином эсперанто - "Пропагадор", цэ дюже близко к словам Дэгенератор и Пропа_Хандон, ну тот шо и у Африки Гандон! Каменяку на гиляку, пропа_Хандонов - на ножи, на ножи!
Весёлый Роджер
«Елена - 29 июля 2020 - … дупу давала,сдавала на прокат, билеты на свою дупу продавала,час пользования, десять литров 92 го,два часа 15 литров ,три часа 20 литров ,всю ночь 25 литров ,ха и пачку сигарет с зажигалкой,но то для тебя,я не курю и не пью…, а вот гроши я люблю.»
Весёлый Роджер
Опять пердун шизофреник до компа дорвался.
е
ты Минские вообще читал? или ты как чукча писатель? ну прочти еще раз ПОСЛЕДОВАТЕЛЬНОСТЬ Минских соглашений.. не нравится, так суди Порошенко, он их подписал.. шо не хочешь? а чего?
е
да, ВСЕ видят КАК тебя морячки под мостом переубеждали...а ведь была партийная, за СССР топила на партсобраниях...
Авторские статьи
Топ новость2ч. назад
"Байрактаров на выплаты не хватит". Как китайцы хотят засудить Украину на $4,5 млрд за "Мотор Сич"
Новости дня4ч. назад
Теперь омикрон: что известно о новом штамме коронавируса и чем он опасен 3
Авторские статьи9ч. назад
Роковые обещания: из-за МВФ дегустация «пряников» отменяется…
Авторские статьи11ч. назад
Что происходит в США. Дмитрий Джангиров
Авторские статьи12ч. назад
От несчастий и перегруза Украину спасёт кукуруза! 1
Авторские статьи13ч. назад
Не стоило ему лезть в гетманы Украины. Не его это дело. 1
Авторские статьи14ч. назад
Игорь Лесев: Перепалка Зеленского и Бутусова - это конфликт двух пацанов на районе 2
Авторские статьи14ч. назад
Сенсационные факты о расследовании катастрофы МН17 от Александра Коробко 2
Авторские статьи15ч. назад
Операция «имитация». Почему Кремль отказался обсуждать пленных с Эрдоганом 1