События в миреwww.ukrinform.uaJul 31

В Італії досягли згоди щодо реформи системи правосуддя

nk_hauz/-mfuxgzovvw8tpa3w5ba.jpg

В італійському уряді досягли згоди щодо впровадження суперечливої реформи системи правосуддя.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє агенція ANSA.

Кабінет прем'єр-міністра Маріо Драгі досяг згоди щодо реформи італійської системи кримінального правосуддя, повідомили урядові джерела у четвер.

Реформа, розроблена міністром юстиції Мартою Картабією, спрямована на пришвидшення діяльності кримінально-правової системи Італії, втім викликала значні суперечки в уряді.

Правляча партія "Рух 5 зірок" вимагала змін до реформи та не хотіла голосувати проєкт в тому вигляді, в якому його запропонувала міністр юстиції Марта Картабіа.

Головним каменем спотикання була пропозиція обмежити дозволену тривалість судових процесів, якщо у встановлені часові рамки фінального вердикту не винесли.

Реформа встановлює дворічний ліміт часу для прийняття рішення у перших апеляційних інстанціях та ще однорічний ліміт на звернення до Верховного суду - за винятком справ щодо мафії та інших найсерйозніших злочинів, які можуть бути продовжені ще на рік.

Усунення загальновідомої повільності судової системи Італії необхідно також тому, що від цього залежить надання коштів у рамках Плану ЄС для відновлення економіки від наслідків пандемії COVID-19.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Ось раз, та менэ вже захапували! Швыдкая ты Лу_ночка! Опасна с тобой ночка! :-))
Весёлый Роджер
ОЙ Шмуля, таки твоих панов пиндосов НИКТО и НИ ГДЕ не победил, ни во Вьетнаме, Лаосе, Комбодже, Сев.Кореи, Ираке, Ливии, Сирии, на Кубе, та ыщо в сто точках откуда вони побигли! Байден тату номер Раз, А Бандера пыдарас -но, вин тату номер два! Ось такие для свидомца трудные дила!
Луна -2
Спасибо, мой Веселый Роджер .и спокойной ночи тебе, мягкой перины и хороших снов.
Весёлый Роджер
«Массовая миграция украинцев в Италии началась в 90-х. Украинская община в Италии занимает ЧЕТВЁРТОЕ!!! место среди наций, не входящих в ЕС по числу постоянно проживающих граждан.» «… русские в Италии составляют 0,71% от общего числа иностранцев…» Кричишь в Италии плечевым шлюхам на шляхе… ЭЙ, звидкиля дивчины - Та ми с Ивану-Франківську! Но коммент!
Весёлый Роджер
Ны Шмуля, ты опять пердун МУДАК! Среди талибанцев предателей xoxлов немає! И кстати, все они пивали каву и в Париже и в Ландоне, тк там учились. Но тильки в Союзе, щирая срань що маяла свий Глобус, мечтала за счёт предательства запанувать! Ось воно як! Чуешь свинорылый ты МУДАК! Так? Да ТАК!
Весёлый Роджер
Никаких может быть, быть не может! Только точно и в цель! Надо этим озаботится - поверь, ты её найдёшь! Вот вангую, ты потом с ней, с этой эл.грелкой не расстанешься, ну как диду Шмуля с комсомолом. По потреблению тока, там два режима 60 и 30 вт. Значит если ты её не будешь!!! выключать -то за сутки 1.44 или 0.7 квт. Если на ночь - то 0.48 или 0.24 квт. А ещё есть таймер включения с али- экспресса за прим. 200грн. С ним, все эти цифры можно делить на ПЯТЬ - СЕМЬ!!!
Елена
Тебе то не знать.
Авторские статьи