События в мире24tv.uaSep 20

В Італії хочуть провести референдум щодо легалізації канабісу

nk_hauz/NGbPaWNng.jpeg

Референдум щодо легалізації вирощування конопель в Італії може відбутися у 2022 році. Прихильники змін зібрали достатню кількість підписів для цього.

Італійці оприлюднили в мережі петицію з вимогою провести референдум. За тиждень після публікації, у суботу, 18 вересня, звернення зібрало 500 тисяч підписів, необхідних для його опрацювання.

"Це надзвичайний день не лише для організаторів, а й для громадян", – заявила ексміністерка закордонних справ Італії Емма Боніно.

Екскомісарка Єврокомісії підтримала ініціативу. Вона оприлюднила відповідний пост на своїй сторінці в фейсбуці та взяла участь у акції на підтримку #ReferendumCannabis.

nk_hauz/JANsaWN7R.jpeg

Громадян закликали продовжувати ініціативу

Попри те, що петиція зібрала необхідну кількість голосів, італійців закликали підписувати звернення й надалі. Електронний документ буде активним до кінця вересня.

За словами організаторів ініціативи, надалі Касаційний суд має вирішити, чи дотримані всі офіційні вимоги щодо проведення референдуму. Відтак громадяни Італії зможуть проголосувати за це питання навесні 2022 року.

Зверніть увагу! В Італії не заборонено споживати канабіс, а маріхуана дозволена в медичних цілях. Однак закон передбачає до 10 років ув'язнення за купівлю, продаж та масове вирощування рослини.

Усім підписантам подякували за участь та зазначили, що подібної активності в країні ще не бачили. Водночас італійців закликали й надалі поширювати інформацію про ініціативу, пояснювати та обговорювати це питання й виходити на вулиці.

Ми точно знаємо, чого хочемо – легальний канабіс та Італію, вільну від мафії!, – наголосили учасники Referendum Cannabis.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Луна -2 Хорошо , а кто дал право убивать детей Донбасса? НИКТО НЕ ИМЕЕТ ПРАВА УБИВАТЬ ЛЮДЕЙ. НИ ДЕТЕЙ НИ ВЗРОСЛЫХ. А вот Путин дал "право " боевикам и оккупантам прикривать людьми, стрелять из-за спин мирных людей. И убивать всех несогласных с идеологией "русского мира." И его не волнует возраст, пол жертв или даже национальность. И за что убиты пассажиры и экипаж рейса MH17 ? вся причина в идеологии "русского мира"
Каменяр
Якщо на Донбасі немає військ РФ, тоді чому кремль засекретив інформацію щодо смертей в військах? Починаючи з квітня 2014 року з Донбасу не повернулось в РФ більше 2000 російських військових живими. Вони вернулись у вигляді груза "200" або навічно залишились в донецькій землі як добриво.
Каменяр
Путін не раз заявляв що в Криму російських військових немає. А потім, не соромлячись за свою брехня стверджував "Ми ніколи не говорили що наших військових там немає" .
Каменяр
Кому ЗАБОРОНЯЛИ отримувати освіту на рідній мові? Скільки зараз в Криму українських і кримсько-татарських дітей і скільки там шкіл з навчанням на рідній для них мові ( кримсько-татарській та українській)?
Каменяр
Після окупації Криму всіх громадян України, які проживали в Криму, без їхньої згоди, без заяв на отримання російського громадянства, визнали громадянами РФ. Зроблено це було нашвидкоруч, після захвату спецназом РФ Верховної Ради Криму, без передбаченого на прийняття зваженого рішення часу, в мовах психозу, створеного російською пропагандою. І "состерігала за дотриманням законодавства під час референдуму" фейкова організація - АБСЕ.
Щеня вмэрлэ
Нет ,жители коммунистического наследия-Крыма,хотели жить с мовными чертями.
Каменяр
В Росії не бачать своєї фізіономії. Не хочуть визнати, що на сьогодні РФ є однією з найагресивніших країн. Войовнича риторика кремля є димовою завісою, яка передує військовому нападу. Так як було в 2014 перед окупацією Криму та розв'язуванням війни на Донбасі.