События в миреhmarochos.kiev.ua11 авг.

В Італії наново відкриється кафе, збудоване ще до нашої ери

nk_hauz/FvD-ECG7g.jpeg

Заклад харчування, виявлений археологами в Помпеях, відкриється для відвідувачів. У Regio V можна буде побачити глиняні горщики, що пролежали під густим шаром попелу Везувію з 74 року нашої ери, пише The Guardian.

Давню закусочну з фресками археологи виявили в 2020 році – під попелом, що залишився від виверження Везувію в 74 році нашої ери. Вона розташована в місцевості Regio V на півночі від археологічного парку Помпеї і недалеко від Неаполітанської затоки на півдні Італії.

nk_hauz/T9B-EjGng.jpeg

Там збереглась підлога з поліхромного мармуру і глиняні горщики із залишками кісток качок, свиней, кіз, риби і равликів. Також відвідувачі зможуть побачити два особняка – Casa di Orione і Casa del Giardino, які зараз реставрують.

Пізніше вчені знайшли в археологічному парку ще десятки термополій. На їхню думку, закусочні використовували бідні жителі стародавніх Помпеїв, які не могли дозволити собі мати вдома кухню. В меню такого закладу зазвичай були хліб з солоною рибою, печений сир, сочевиця і вино.

Раніше в цій місцевості археологи виявили останки двох чоловіків, які загинули, рятуючись від виверження Везувію. У серпні 2019 року археологи знайшли «скарбницю чаклунів», в якій були заховані кристали, гудзики з кісток, скляні намистини і дзеркала.

💬 Последние комментарии