В Італії обладнали бункер для великого судового процесу над мафією
События в миреnewformat.info13 января 2021

В Італії обладнали бункер для великого судового процесу над мафією

Найбільший в Італії за останні роки судовий процес над членами кількох небезпечних організованих злочинних угруповань почався в середу в південному місті Ламеція-Терме (область Калабрія).

У спеціально обладнаному з цієї нагоди бункері площею близько 3 тисяч квадратних метрів перед суддями стануть понад 300 членів різних мафіозних кланів, що діють на півдні Італії. Більшість з них відноситься до могутньої злочинної організації, історичної вотчиною якої є Калабрія. Однак за останні десятиліття цей гангстерський синдикат поширив свій вплив практично на всю національну територію і вже давно вийшов за межі країни. Крім того, на лаві підсудних в Ламеція-Терме виявилися також представники сицилійської «Коза ностра» і декількох мафіозних угруповань з області Апулія.

В ході цього суду, який місцева преса вже охрестила «максі-процесом», свідчення дадуть багато очевидців злочинів Ндрангети, в тому числі п’ять ключових свідків з боку держобвинувачення, а також 58 мафіозі, що вступили на шлях співпраці зі слідством. Через обмеження, пов’язаних з пандемією COVID-19, деякі підсудні візьмуть участь в процесі по відеозв’язку, а ті, кого доставлять безпосередньо в бункер, будуть дотримуватися соціальну дистанцію і використовувати медичні маски.

Початку процесу передувала масштабна робота слідчих органів Італії, яким за останні п’ять років вдалося знайти і заарештувати багатьох досвідчених мафіозі, довгий час переховувалися від правосуддя, в тому числі в Німеччині, Швейцарії та Болгарії. Перед судом постануть також деякі колишні держслужбовці, поліцейські і підприємці, які звинувачуються в пособництві Ндрангета.

Один з головних організаторів «максі-процесу», головний прокурор провінції Катандзаро Нікола Граттер підкреслив, що прийшов час розповісти суспільству правду про справжнє обличчя сучасної Ндрангети. «Всі повинні зрозуміти, що таке зараз калабрійська мафія. Це вже не організація пастухів, колись займалася викраденням людей. Це крупний кримінальний холдинг, для протидії яким потрібно політична воля, в тому числі для внесення змін до кримінального кодексу», — заявив він. Прибулий в середу в Ламеція-Терме голова парламентської комісії з боротьби з мафією Нікола Морра назвав почався суд «найважливішим процесом не тільки над ндрангетою, а й над» білими комірцями «.» Сьогодні мафія діє в тиші … Вона плете відносини з владою і тому стає ще сильніше», — підкреслив політик.

Суд в Ламеція-Терме стане найбільшою операцією італійської юстиції щодо мафії з часів історичного «максі-процесу» в Палермо, який тривав з 1986 по 1992 рік. Ініціатором того судового процесу над ватажками «Коза ностра» був знаменитий слідчий Джованні Фальконе, убитий мафією в травні 1992 року.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
Поделись секретом. как можно быть молодой в 55 лет ? привет краса ты наша вумная...т
Елена
Это у кого-то дряхлеет,а у меня молодеет, здоровый образ жизни,правильная диета и маски,не шоу,ха,делают своё дело.ха.А козлоослик мерзавец.
Елена
Ты недоёбанный ротяку то закрыло, плод проститутки и наркомана,ха.
Луна-2
Так у них любовь - морковь )))) То почему бы ей и не держать его за руку)))
ЛУНА-2
Я не завидую Оле Поляковой- потому что операции и ботокс отравляют кожу она же колет ботокс каждый месяц - всасывая в себя медленный яд..И этот яд в определенном ко-ве может стоить ей жизни .. Так что завидовать тут нечему..СПЕЦИАЛЬНО - рАЗЪЯСНЕНИЕ ДЛЯ ТАКИХ КАК ТЫ ...
эта тварь помогла его убить
Вы реально дебилы ипи просто пропагандоны? Там даже на видео видно что она держит за руку и не дает укрытся от киллера Вороненкова! Эта тварь 100% была в сговоре с заказчиком и организатором. А вот Вороненков повелся на эту пизду и в итоге поплатился жизнью.
Луна-2
Да ну аж прямо -таки завидки берут )))) дурачина .. ты...смешной .и злой..