События в миреnews.finance.uaJun 25

В Італії розпродають будинки по 1 євро: де і що можна купити

nk_hauz/-mczev8vcxdrhup4g5sn.jpg

В Італії почали новий продаж будинків за ціною 1 євро (32,58 гривні). Нерухомість можна придбати на півдні країни в регіоні Абруццо.

Покупці зможуть скористатися особливими податковими пільгами. Про це пише портал idealista.

Чому так дешево? Об’єкти продаються у містечку Пратола-Пелінья (регіон Абруццо) – лише за пів години їзди від узбережжя Пескари й на такій же відстані від гірськолижних курортів Роккаразо. 4 роки тому мер міста Антонелло ді Ніно заявив, що необхідно відновити територію, яка постраждала від землетрусу.

“Ми зробили перепис усіх занедбаних будинків у регіоні. І після півтора року роботи зрозуміли, що в місті є близько 600 нежитлових будівель”, – зазначив Антонелло ді Ніно.

nk_hauz/-mczex4iucordgx-iqe7.jpg

Під час створення реєстру нежитлових будинків виникла проблема: деякі об’єкти значилися за людьми, які народилися ще в 19 столітті. За допомогою волонтерів вдалося встановити подібні будинки та знайти спадкоємців. Однак багато з них відмовилися відновлювати нерухомість, тому влада ухвалила рішення реалізувати її по 1 євро.

Умови. Охочі придбати нерухомість зобов’язуються відновити будівлю протягом трьох років. При цьому вони зможуть скористатися особливими податковими пільгами й самостійно вирішувати, як саме розпорядитися будинком – проживати або ж здавати.

💬 Последние комментарии
Елена
Иди опохмелись несчастное.
Луна-2
Привет Роджер тебя тоже не было видно всю неделю - очень скучала .Насчет того, что было, я сама не знаю, но только не ковид -будь он неладен - простуда .ОСЛОЖНЕННАЯ температурой - но вышла вроде -тьфу -тьфу ...ПЛОХО ТОЛЬКО ЧТО СЕЙЧАС ВРАЧЕЙ НЕ ДОЖДЕШЬСЯ .ЧУТЬ ЧТО -ЗВОНИ В СКОРУЮ...советы читала - помогли, спасибо.
Весёлый Роджер
Вы не понимаете, вот тех правильных хлопцев що у 1941 року пишли служить не отсталым москалям, а пишли до передовой технологичной Германии! Ос цэ дило, так и дило, да и кормили у немцев лучше и шнапсу бохато, да и давали тащить награбленное добро у свою хату! Сала бандеровцам - освободителям Хатыни! Сала хероям УПА и продажным пархатым пропахандонам Шмулям та Срулям!
Весёлый Роджер
Для всех - этот ТУПОЙ свинорылый Сруль даже и не чуял, на своём "теплом" складе с дюффицитом, про ФИДОНЕТ, тому що вин тоди делал своему керивнику миньет!
Весёлый Роджер
ОЙ Шмуля Сруль, таки ты поясни народу, а дэ там Роджер от снарядов всрался з переляку и ГЛАВНОЕ!!! А що то за ЩИРОЕ ГИВНО- що отдал приказ бить НЕ ПРИЦЕЛЬНО!!! 25 кг снарядами по мирным жителям? Давай Сруль отвечай!
----
А вот Луночка, вы не чуяли як живут боХато пиндосные жополизы у Албании, Болгарии, Грузии и тд! Тамо так панують, так панують, що там зовсим народу не осталось - одни старики! Сало Америке и Д. Псаки!
Весёлый Роджер
Привет лапа! Как ты там? Оклемалась? Что у тебя было? Советы мои прочитала по борьбе с гриппом или не успела?
Авторские статьи