События в миреwww.epochtimes.com.uaJun 29

В Ізраїлі відходи сортують за допомогою води

В Ізраїлі побудували завод з переробки сміття, на якому всі відходи перетворюють на цінний ресурс. Все сміття проходить сортування, ретельно переробляється і нічого не викидається в навколишнє середовище. Цей унікальний завод виробляє для себе енергію зі сміття.

nk_hauz/-maw7tkzbur6spmuk-om.jpg

На заводі немає звичного сортування сміття. Натомість тут застосовують гідросепарацію — поділ сміття за фракціями за допомогою води. Відходи збирають і пропускають через воду. Важке сміття, наприклад, метал, опиняється на дні, легке, подібне до пластику, спливає, а органічні відходи опиняються трохи вище дна.

Після поділу сміття потрібно зібрати. Легкі пластичні відходи просто здувають потужним потоком повітря, а метали збирають магнітом. Потім все йде на переробку: відходи стають сировиною.

Таким чином, застосовувана на заводі технологія не тільки проста, але і безпечна для екології.

Ще один плюс — на заводі немає неприємних запахів, як на інших заводах. І це також завдяки воді: вона їх усуває.

Також на заводі не застосовується спалювання сміття, тому немає і небезпечних викидів в атмосферу.

Зібрані органічні відходи йдуть до бака біореактора. Тут отримують метан — газ і цінне паливо, завдяки якому завод забезпечує себе енергією.

💬 Последние комментарии
в конце статьи понял
Тайвань - это Китай
123
Ученые также люди, а в последнее время они становятся все человечнее и человечнее.
Антиленка
Зима - это форс мажор! Сильная мысль!!! Тут слава тебе ничего не даст, иди ГТС наполняй газом ГТС, главное тужься посильнее и громче кричи СУГС!
е
Елена, раз на Украине так хорошо, то чего отсюда бегут люди, а тупенькая??
е
Елена, ну что же ты?? Твоё высокоученое мнение очень нужно здесь...
е
Чудо, открывай конституцию Украины, ст. 10, читай-думай.. И пока представители Украины нарушает свою собственную конституцию и не несут за это НИКАКОЙ ответственности твой вопрос не к месту совершенно... Мало тебе одной этой статьи? Так есть еще куча нарушений в том числе и УПК Украины, за которые НИКТО не ответил..... Хочешь законности, начинай сам соблюдать ВСЕ законы, вине только те которые нравятся...
Каменяр
Для того, щоб зрозуміти, хто розпочав війну в Україні, необхідно відповісти на одне питання: звідки прийшов Гиркин з ДРГ, куди від втік коли припекло і хто дав йому зброю.