События в миреparlament.uaJul 9

В Лос-Анджелесі побудували поселення для безхатьків

nk_hauz/-me8twwfanhwaj1ingnd.jpg

У США влада Лос-Анджелеса побудувала поселення з крихітних будинків для безхатченків. Таким чином влада вирішила бюджетним способом боротись з безпритульністю.

Про це повідомляє Business Insider.

Зазначається, що поселення Tiny Homes Village звели в районі Нохо в Лос-Анджелесі на державні кошти і гроші американського благодійного фонду, що займається боротьбою з проблемою безпритульності Hope of the Valley. Його огородили та забезпечили цілодобовою охороною.

Складається село з різноколірних приміщень 2,5 на 2,5 метра з однією спальнею. Крім таких будинків, на території поселення є туалети і душові кабінки, пральня та зони для відпочинку на відкритому повітрі.

Для жителів пропонують триразове харчування та можливість пройти навчання та стажування для подальшого працевлаштування.

nk_hauz/-me8tzret2po6dxrxboy.jpg
nk_hauz/-me8tzam0iqu42fijie6.jpg
nk_hauz/-me8tz_kw53fcwwfgrl3.jpg
nk_hauz/-me8tzubwamwjtxktxss.jpg
nk_hauz/-me8tzxl1zhgvkqdzjz7.jpg
nk_hauz/-me8tzzkk-xf9i5tzg7g.jpg
nk_hauz/-me8tzvhtxzef6lro0oy.jpg

Згідно з підрахунком, у Лос-Анджелесі проживають близько 66 436 осіб без місця проживання.

Минулого року на вулицях Лос-Анджелеса загинуло понад 1300 осіб з тієї простої причини, що вони були безхатьками, - зазначив фінансовий директор організації Hope of the Valley Rescue Mission Роуен Ванслов.

За його словами, аналогічні поселення будуть зводити і в інших районах Лос-Анджелеса на непридатній для іншого будівництва землі.

💬 Последние комментарии
Ну, хоче і все!
Бандера хче прийти.
Елена
Свободен недоумок.гуляй.
Морж
А как я, простой гражданин Украины, могу повлиять на тех кто выдвигает кандидатуры в депутаты, президенты ? Как народ на это может повлиять ?! ...то холопов – Зеленских и Порошенок - к политике народ и близко бы не подпустил… Чо ты мелешь ?!
Антиелена
А у Пиндосии твоей сколько, дура ты майданутая? Забыла про то, что они вообще перестали публиковать данные о ВВП, потому что минус у них? А ты, сука, я вижу Президента слушаешь?!)) Правильно, тебе полезно! А касательно прошлого какие уроки ты, бездарь, извлекла из истории Украдины? А я тебе скажу. Вся история Украдины - это история передела собственности. Подчеркиваю, передела, а не создания! Ты бы лучше на курсы какие сходила что ли! ТП!
Антиелена
О, как задевает, говно ты безмозглое! Это ты пи@дишь как Троцкий, научись хоть по буквам на клавиатуре попадать. Сразу видно, что мозг продала вместо почки! Это ты в сети такая смелая, мразь майданутая? Пи@дуй сортиры мыть у гейропу, это все что ты умеешь.
наблюдатель
И антинародное властвование проводит военную операцию против жителей Донбасса, которые отказались признавать итоги государственного переворота. А кто выступает против Донбасса (Донецка и Луганска), кто вредит Донбассу (Донецку и Луганску), тот враг поганый, мерзкий для мирных людей, жителей Донбасса (Донецка и Луганска).
ЦЕ пропаганда!
УПС