События в миреenovosty.com5 окт.

В Мадриді відкрилося знамените фламенко-шоу: виконавці танцюють за пластиковими екранами

Пристрасть і драма живих фламенко-шоу повернулися на сцени Мадрида, але виконавці танцюють за пластиковими екранами і тримають дистанцію від аудиторії.

nk_hauz/-mip6vplz9nygefe0ngr.jpg

Torres Bermejas, місце проведення фламенко-шоу в столиці Іспанії, знову відкрило для клієнтів свої парадні двері в мавританському стилі після семи місяців закриття через пандемію COVID-19. Це був перший “таблао”, який відновив свою діяльність, інформують Економічні новини.

nk_hauz/-mip6vpmqqw8dnw1sprh.jpg
nk_hauz/-mip6vkyd7o5r8z500mx.jpg

Розташований неподалік від Гран-Віа, однієї з головних магістралей Мадрида, затишний заклад ожив завдяки захоплюючій суміші «baile» (танець), «cante» (спів) і «toque» (гра на гітарі).

У закладі перевіряють температуру тіла клієнтів, перш ніж вони зможуть увійти, і приймають ряд інших запобіжних заходів, включаючи потужні повітряні фільтри. Мета полягає в тому, щоб заманити назад людей, які побоюються перебувати в натовпі і заразитися.

Сцену в Torres Bermejas оточують столи з трьох сторін. Більшість з них розраховані на двох людей. Найближчий – в декількох метрах від виконавців. Порожня дерев’яна сцена незамінна для танців «сапатеадо» – ритмічного тупання, що змушує платформу вібрувати.

nk_hauz/-mip6vqdzl-ou2_8sa4w.jpg
nk_hauz/-mip6vpaeswdtaupbdzl.jpg

Артисти виступають без масок, за прозорими екранами, підвішеними до стелі і піднятими приблизно на 1 метр від підлоги.

Torres Bermejas, що відкрився 50 років тому, є одним з найбільш знаменитих “таблао” Іспанії. Тут виступали відомі артисти зі світу фламенко, такі як Камарон і Пако де Лусія.

nk_hauz/-mip6vp_kdn2_h8u1f81.jpg
nk_hauz/-mip6voperc_bc-ogy7t.jpg

Останнім часом туристи були основним джерелом бізнесу для майданчиків фламенко, але туристичний сектор Іспанії постраждав від глобальних обмежень на поїздки.

Компанії намагаються компенсувати спад, звертаючись до місцевих жителів. Але під час другої хвилі пандемії регіон Мадрида став гарячою точкою Європи для COVID-19. Станом на четвер в столичному регіоні рівень зараження за 2 тижні склав 695 випадків на 100 000 чоловік – найвищий показник в Європі.

nk_hauz/-mip6vpkdvazfgbgo1ws.jpg
nk_hauz/-mip6vqqs6vpm64sf4hp.jpg

Крім того, вимоги до соціального дистанціювання означають меншу кількість столів, що є ще однією перешкодою для прибутку. На кожну виставу в Torres Bermejas допускаються тільки 50 людей. Вони повинні перебувати в масках, крім випадків, коли вони сидять за своїми столами.

Уряд Мадрида пообіцяв фінансову допомогу “таблао”. Але деякі вже піддалися економічному впливу пандемії. Два заклади, знамениті «Casa Patas» і «Café de Chinitas», закрилися.