В Мадриді відкрилося знамените фламенко-шоу: виконавці танцюють за пластиковими екранами
События в миреenovosty.com05 октября 2020

В Мадриді відкрилося знамените фламенко-шоу: виконавці танцюють за пластиковими екранами

Пристрасть і драма живих фламенко-шоу повернулися на сцени Мадрида, але виконавці танцюють за пластиковими екранами і тримають дистанцію від аудиторії.

Torres Bermejas, місце проведення фламенко-шоу в столиці Іспанії, знову відкрило для клієнтів свої парадні двері в мавританському стилі після семи місяців закриття через пандемію COVID-19. Це був перший “таблао”, який відновив свою діяльність, інформують Економічні новини.

Розташований неподалік від Гран-Віа, однієї з головних магістралей Мадрида, затишний заклад ожив завдяки захоплюючій суміші «baile» (танець), «cante» (спів) і «toque» (гра на гітарі).

У закладі перевіряють температуру тіла клієнтів, перш ніж вони зможуть увійти, і приймають ряд інших запобіжних заходів, включаючи потужні повітряні фільтри. Мета полягає в тому, щоб заманити назад людей, які побоюються перебувати в натовпі і заразитися.

Сцену в Torres Bermejas оточують столи з трьох сторін. Більшість з них розраховані на двох людей. Найближчий – в декількох метрах від виконавців. Порожня дерев’яна сцена незамінна для танців «сапатеадо» – ритмічного тупання, що змушує платформу вібрувати.

Артисти виступають без масок, за прозорими екранами, підвішеними до стелі і піднятими приблизно на 1 метр від підлоги.

Torres Bermejas, що відкрився 50 років тому, є одним з найбільш знаменитих “таблао” Іспанії. Тут виступали відомі артисти зі світу фламенко, такі як Камарон і Пако де Лусія.

Останнім часом туристи були основним джерелом бізнесу для майданчиків фламенко, але туристичний сектор Іспанії постраждав від глобальних обмежень на поїздки.

Компанії намагаються компенсувати спад, звертаючись до місцевих жителів. Але під час другої хвилі пандемії регіон Мадрида став гарячою точкою Європи для COVID-19. Станом на четвер в столичному регіоні рівень зараження за 2 тижні склав 695 випадків на 100 000 чоловік – найвищий показник в Європі.

Крім того, вимоги до соціального дистанціювання означають меншу кількість столів, що є ще однією перешкодою для прибутку. На кожну виставу в Torres Bermejas допускаються тільки 50 людей. Вони повинні перебувати в масках, крім випадків, коли вони сидять за своїми столами.

Уряд Мадрида пообіцяв фінансову допомогу “таблао”. Але деякі вже піддалися економічному впливу пандемії. Два заклади, знамениті «Casa Patas» і «Café de Chinitas», закрилися.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Разумеется основной посыл это дайте денег... А рассказать о структуре расходов получаемых госкомпанией прибылей он не хочет? А то выяснится небось что и деньги то на ремонты и приобретение нового подвижного состава не выделялись им вовсе, а вот премии регулярные себе выписывать не забывал...
е
Раз тебе все русское противно, вот пиши свои высеры на мове.. Не сможешь ведь ущербный?
дед
Еще одна утюгом в детстве стукнутая видно на майдане их мама родила, что они не делают не идут дела
гость
эта чита в китайской вышиване и пластиковых бусах свое получит-свалить не успеет.И ты свое отхватишь.Факт.
Луна-2
И еще кое -что добавлю .А тебя не смущает то , что ты пользуешься электричеством и углем вырабатывающим в Донбассе? Неужели ты думаешь, что тебе впаривают электричество из Африки -по схеме Роттердам +?
гость
а ты всегда такой крутой и смелый? или только тогда ,когда задница зудит?
Луна-2
Привет милай Ну-с что нового я сказала ....Ничего ... ЭТО ВО -ПЕРВЫХ .вО- ВТОРЫХ -веди себя прилично, и не провоцируй на скандал ..Если ты этого не хочешь.А эта дама -волонтерша Так и просилась на скандал- если записывала на телефон -Спросишь - зачем?Да, наверно, показать себя в выгодном свете -как же я героиня -защитница украинского языка и общественно -полезного мероприятия... А ты понимаешь ли, что она обозлила этим своим записывающим телефоном - всех тех, кто сидел в маршрутке? Именно телефоном - ведь не все люди хотят, чтобы их записывали и рекламировали по интернету... Нельзя, понимаешь, ли ты своей дубовой головешкой, подносить спичку к пороху - иначе взлетит все к чертовой матери и Твоя национальная идея -тоже. И еще милай , если тебе противно читать -То чего же ты отвечаешь мне.....Нормы поведения для всех- пкоа еще не отменяли ..Чао дорогуша!!!!