В Німеччині оголосили режим військової катастрофи: що сталось
События в миреprm.ua16 июля 2021

В Німеччині оголосили режим військової катастрофи: що сталось

У Німеччині через масштабні повені в західній частині країни, Міністерство оборони оголосило бойову тривогу для армії. Так, влада Німеччини вирішила  направити військових на ліквідацію рекордної негоди в країні.

Про це повідомляє Spiegel.

Так, зазначається, що військові в Німеччини наразі залучені до ліквідації наслідків лиха. Усього на цей момент було залучено 850 військовослужбовців. Проте міністр оборони ФРН Аннагрет Крамп-Карренбауер заявила, що кількість залучених до ліквідації наслідків негоди з лав армії Німеччини буде збільшено.

Вона також підкреслила, що введення бойової тривоги має посприяти більшій автономності військ на місцях. так, командири відділень самі зможуть приймати рішення про перекидання техніки та обладнання в місця стихійного лиха.

Повідомляється, що на цей час, на землях Північний Рейн-Вестфалія та Рейнланд-Пфальц все ще діє режим надзвичайного стану.

2 комментария

Написать комментарий
 • ЗАПАДНЫЙ ПОТОК
  16 июля 2021
  ЗАПАДНЫЙ ПОТОК.
  Ответить
 • ЗАПАДНЫЙ ПОТОК-2021
  16 июля 2021
  ЗАПАДНЫЙ ПОТОК-2021.
  Ответить
💬 Последние комментарии
Гость
Шмуля Ленка- пидараска ! Где сало ? Прроебали ?
Гость
Видимо просто сосать польский хуй не комильфо ! Надо рагулям спец инструкцию на латинице
Гость
Роджер, какой бекон ? Кастюлеголовой Шмуле портянки недельные после отсоса будет занюхать за счастье!
е
Бывал, а что?
Весёлый Роджер
Oss to da. Ya polnostju soglasen! Тоди даже мудак Шмуля ничего прочитать не сможет, бо ТУПОЙ он прапор, кирзачевый вор-несун, а ныне хунтовский пиZдун! Бекон не уронили?
Весёлый Роджер
«Елена, 03.11.2019 20:37 Дадут по любому,не кинут Украину, можете масковские тролли даже не сомневаться, Америка и Европа с нами, хотите вы этого ,не хотите,но по любому помогать Украине будут,даже к гадалке не ходи…» «Елена – 10 апреля 2021 - Всё будет хорошо,не беспокойся,там в Америке,… поможет построить и обустроить страну, …» «Елена – 13 апреля 2021 - Не всё оно сразу,шоб перэмога,не боись, дойдем когда надо, Америка с нами.,..» Осталось почекати рокив 100 мабуть, чи 200, чи до фуя, тоди точно запануймо!!! Сало уронили, хероям убийцам детей мало! Уси гуртом воем – щенывмырла…! ОЙ Тюю… панове эуропеиды, вы явно проЭбали неньку - «… паночка вже давно померла…!»
Весёлый Роджер
Привет «е». А ты случаем не был в Ялте на горе Айпетри? Ну или ещё где-то там же в Крыму, на возвышенности, где нет орошения земли?