События в миреportaltele.com.ua15 мар.

В Німеччині побудують найбільший в світі хаб для зберігання водневого палива

nk_hauz/-mvqbepj3ooggltecetx.png

В землі Північний Рейн-Вестфалія (Німеччина) до 2023 року побудують найбільший в світі хаб для зберігання «зеленого» водневого палива. Завод буде використовувати технологію LOHC – рідкі органічні накопичувачі водню, щоб запасати енергію, вироблену прилеглими вітряками і сонячними батареями. Крім того, новий завод зможе запасати водень, який виробляється як побічний продукт виробництв на сусідніх фабриках (наприклад, з виготовлення полімерів).

На сьогодні LOHC – одна з найпоширеніших технологій, що дозволяють безпечно транспортувати і використовувати водень. При високому тиску і температурі 150-200 градусів Цельсія органічну сполуку насичують воднем. З’єднання що вийшло, на відміну від вибухонебезпечного чистого водню, можна безпечно транспортувати. Щоб «дістати» паливо, знову буде потрібна висока температура.

Новий завод зможе створювати і зберігати до 1,8 тис. тонн водню в рік – це приблизно в 20 разів більше, ніж існуючі заводи. Отримане водневе паливо буде використовуватися для транспорту і промисловості, передає Euro-pulse.

Перехід на водневу енергетику – важливий елемент в боротьбі зі зміною клімату, адже водневе паливо при спалюванні утворює тільки водяну пару. В рамках прийнятої в 2020 році «Водневої стратегії для кліматично нейтральної Європи» Євросоюз планує виробляти до 2030 року досить водневої енергії, щоб забезпечувати нею 20% жителів. На сьогоднішній день найбільша проблема водневої енергетики – безпечне зберігання цього виду палива.

💬 Последние комментарии
е
а то что? очередной раз бзданешь тут каким-то бредом или матами?
е
вот теперь за СВОИ слова и отвечай.. Ты ж тупая не понимаешь, что за ВСЕ надо отвечать... и за бред сивой кобылы, ТОБОЙ написанный и за маты в адрес оппонентов...
е
ТЫ ВОПРОС НЕ ПОНЯЛА?? В КАКИХ случаях используется мелкая резьба, а в каких крупная?? Ты ж типа ВСЕ знаешь по плашкам и метчикам..))) ...НУ??
Е
о ебанашка появилась, адвокатесса продажной Елены... ну так где твои внушения своей подзащитной, что матом ругаться нехорошо?где внушения, что страну продавать плохо?.. НЕТУ.. ВОТ И ВСЕ ЧТО НАДО ЗНАТЬ...
Атом
На *Гиперлупе* с прожектами в Светлое будущее. Попутного ветра...
Сергей
Просто дурак, испанский стыд, я за него голосовал.
Гость
Советник президента США по нацбезопасности Джейк Салливан обсудил с главой администрации президента Украины Андреем Ермаком дипломатические усилия по деэскалации напряженности на российско-украинской границе, сообщает Белый дом.