В Німеччині пропонують наново відкрити 4000 км ліній для пасажирських перевезень
События в миреrailinsider.com.ua9 дней назад

В Німеччині пропонують наново відкрити 4000 км ліній для пасажирських перевезень

Об’єднання асоціації німецьких транспортних компаній (ApS) та союз транспортних підприємств країни (VDV) пропонують відкрити 238 закритих або вантажних ліній для пасажирських перевезень. Про це повідомляє railjournal.com.

Загальна протяжність вказаних ліній становить 4016 км. Згідно з аналізом, опублікований на початку місяця, три мільйони німецьких жителів наразі не мають доступу до залізничних послуг у 291 містах.

Таким чином відкриття ліній покликане зменшити цю кількість та підвищити мобільність населення. Автори дослідження вказують, що раніше уряд Німеччини направив 10 млрд євро на відновлення та електрифікацію колій в період 2021-2031 р.

Зауважується, що з початку реформування залізничного транспорту у Німеччині (1994 рік) пасажирська мережа скоротилася на 3600 км. Також було закрито 2500 км вантажних ліній. Більшість ліній були закриті в Східній Німеччині. Відтоді відновлено лише 933 км.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Я же ничего не говорю.
Игбун Хохлов
А он у меня стоит постоянно. А здесь? Во-первых, чтобы не выключать, чтобы потом включать, во-вторых, вот я могу зайти на Яндекс, а ты нет)))) Зачем лишать себя удобств? В-третьих, я здесь не сижу постоянно, в отличие от некоторых. Постоянно переключаюсь на те сайты, где он мне нужен. Я что дебил, выключателем каждые 20-30 секунд клацать?
Елена
Без твоих советов обойдусь, наверное ты уже подцепил букет болезней, знаешь о чём говоришь.ха.
учите польский братья
несправедливо задержанные - это активисты
Елена
Сразу видно что Маладая Ленка сосалка - на самом деле - пидор в грязных солдатских кальсонах , на окружной таких уважают
Елена
Пользуйся лучше гандонами когда рачком водил ублажаешь маладая сосалка
Елена
Ленка маладая сосалка , хватит пылить в эфире , пора на окружную у румын и поляков дальнобойный член сосать