В ООН анонсували відкриття в Катарі підрозділу по боротьбі з тероризмом
События в миреwww.unn.com.ua14 декабря 2020

В ООН анонсували відкриття в Катарі підрозділу по боротьбі з тероризмом

У столиці Катару в березні 2021 року відкриється дослідний центр ООН, який буде вивчати “вірус тероризму”. Про це розповів директор Контртерористичного управління ООН Володимир Воронков, передає УНН.

“Поведінкові ознаки — це одна з найбільш передових програм, яка, ми сподіваємося, якщо виявиться працездатною — а багато досліджень показують, що це так — допоможе виявляти саме ті моменти, коли людина вже вступає на шлях, який веде не тільки до радикалізації, але і до готовності здійснювати теракти”, — говорить Воронков.

За його словами, мова йде про те, щоб виявити момент, коли накопичення елементів в свідомості, що відбивається в поведінці тієї чи іншої людини, дасть можливість відповідним чином сказати “стоп”.

“Ось тут ми його повинні зупинити, ось тут ми повинні застосувати якісь сильніші „ліки“, щоб це далі не відбувалося. Це може бути більш щільна робота з людиною або припинення його зв’язків з якимись групами, які можуть бути замішані в тероризмі, або ж більш щільна робота по лінії інтернету з такого роду людиною. Те ж саме стосується процесу дерадікалізаціі”, — зазначив експерт.

Він висловив надію, що такого роду робота дозволить уникнути безлічі терактів в майбутньому.

“Катар, як відомо, дуже просунутий в цій темі. Вони давно створили відповідні кафедри в своїх університетах. По темі поведінкових ознак вони працюють давно і щільно. З фінансової точки зору Катар повністю оплачує зміст цього офісу, виділяючи на найближчі три роки п’ять мільйонів доларів США, щоб робота цього офісу набрала обертів і вийшла на рівень, коли ми зможемо отримувати результати”, — повідомив представник ООН.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Сухой язык цифр.... Елена, расскажи ещё сказки про то как в России жить хуже простому человеку...
Феликс Эдмундович
Думали, будет как в кино? Не "слуга народа" надо было смотреть, а "Ленин в октябре".
е
и еще прикольно.. отвечаешь Роджеру, а обращаешься ко мне...растройство психики или склероз?
е
Слышь ты, зрячая.. расскажи теперь как ты относишься к украинским олигархам.. можешь хоть раз дать ПРЯМОЙ ответ на ПРЯМОЙ вопрос..особенно с учетом что-ты тут только что наговорила по Роджера.. Ну, ответ будете трепло?
печально
уши детей сороса никто не прячет.
Елена
Если коротко объясню кого поддержует Весёлый Роджер,тех олигархов которые за российский бюджет ,за деньги российских налогоплательщиков в три-пять раз дороже делают что-то,а деньги,маржу выводят за границу,а знаете три четверти денег от внешней продажи остаются за границей,а не в России,и только 22% сберегается в золоте и других драг металлах,то есть Весёлый Роджер помогает крупным российским барыгам,ну в информационном поле,обирать простого русского Ваню,вот кто такой Весёлый Роджер и ты Е этого никогда понять не можешь и Луночка тоже, печально,что вы такие слепые.потому Украина и идёт в Европу и Америку.Лавп Украине!
Гость
Петруха, а ковид?