В США пройде найбільший у світі аукціон з продажу шпигунського обладнання КГБ
События в миреmind.ua10 февраля 2021

В США пройде найбільший у світі аукціон з продажу шпигунського обладнання КГБ

У суботу, 13 лютого, в Беверлі-Хіллз відбудеться аукціон, на якому буде представлена найбільша в світі колекція спеціального шпигунського обладнання, яким користувалися агенти КДБ за часів Холодної війни. Аукціон організовує будинок Julienʼs Auctions і нью-йоркський Музей шпигунства КГБ, пише Коммерсант.

На торги буде виставлено понад 400 лотів, таких як секретні оперативні камери, машини азбуки Морзе, приховані записуючі пристрої, пістолет у вигляді тюбика губної помади, точна копія парасольки-шприца, що імовірно використовувався для вбивства болгарського дисидента Георгія Маркова, пристрої прослуховування, документи та багато іншого.

Крім того, на аукціон будуть виставлені лоти, пов'язані з Кубою і кубинською ракетною кризою початку 1960-х років.

Так, наприклад, серед лотів буде шкільний табель Че Гевари, підписаний в 1958 році лист Фіделя Кастро, в якому обговорюються плани проникнення в Гавану, презентаційний меч, вручений капітану Вільяму Родеріку Штабу, який брав участь у боях на Кубі, офіційні документи про реєстрацію торгової марки Coca- Cola Company в 1915 і 1917 роках в Гавані, а також оригінальні старовинні срібно-желатинові фотографії, що показують рекламу Coca-Cola і пов'язані з цим брендом події на Кубі.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Ыщо одна клон-дура тут рассуждает про экономику! Ну лядь же Шмуля идиот, ну полный! А шо на экспорт панам пиндосам ны идэ? А ведь орали на майдане – …для нас уси рынки откроют, та безкоштовную торговлю. Опять ТУПЫХ завистников наЭбли? А тем временем у клятых, шо зъили ёжиков да сидят пид санкциями ….«Россия увеличивает экспорт мяса птицы в Китай. Впервые согласованы поставки субпродуктов индейки от российских производителей ... По экспертным оценкам, за 2019 год Россия в целом экспортировала около 200 тысяч тонн мяса птицы. Примерно 60 тысяч тонн из этого - в Китай.»
Зелепукин
По дороге в эвропу кормить никто не обещал)
Весёлый Роджер
Это верно про нациков! Вот например, нищебродному пропахандону нацику Шмуле_Елен, абсолютно по .ую как назвать коньяк, тому шо вин него последний раз него пробовал, так ыщо Мыкыта жив бул. А сейчас у него щирый фунфырик "Слеза Бандеры" та ванюча буряковка любимые напитки эуропейца. А чаму, а тому що вин пийшов до Эуропы, показать там голую *опу! Ось воно як!
А КАК У ВАС УКРЫ
ЛНР. Пенсионер. Оплата ЖКУ составляет одну седьмую часть моей пенсии. А как у вас, укры? Лучше вам жить стало после майдана?
ера
ну так...зачем производить?...если не потребляется...Елен вам всем ...мысЛю..."подбросила"...а вы нЕблагодарные..."клюете"...
Весёлый Роджер
А как вам такие объявления? "Импорт мяса индейки в Украину из России https://exportv.ru/wholesale/myaso-indeyki-v-ukrainu.html" А вот это як? "По итогам 2020 года производство индейки в России увеличилось на 20,7%, до 330 тысяч тонн.( Эй щиродупые - цэ у ТРИ!!! раза бильше, чем у свидомой "житнице"!) Кстати, благодаря индейке в целом птицеводческая отрасль не ушла в первый год коронакризиса в минус, как ожидали участники рынка." Итог? Бандера всё же прийшов до вас! Амерыка з вами! Сала пиндосам! Сала санкциям! Россия идёт вперёд семимильными шагами!
ЭТО КИСА
,,Елена,, - это Киса, подруга старика Хоттабыча! Вы её не перепрограммируете.