В Таїланді слонів, які залишились без роботи, повертають у середовище проживання
События в миреwww.blitz.if.ua09 мая 2020

В Таїланді слонів, які залишились без роботи, повертають у середовище проживання

На тлі пандемії роботу втрачають не лише люди, але й тварини. Так, у Таїланді почали повертати слонів з туристичних таборів у природне середовище проживання, через відсутність коштів на їх утримання під час пандемії.

З квітня більше 100 тварин у провінції Чіангмай на півночі Таїланду подолали відстань у 150км, аби повернутися у рідний для себе район Має Чаєм. У фонді зазначають, що слонам краще знаходитись у природному середовищі проживання, якщо хазяї не зможуть їх утримувати. Крім того, у цьому районі слони традиційно проживають неподалік від селищ, а місцеві наглядають за ними, пише Територія.

У фонді рятування слонів заявили, що почали проект з повернення тварин у відповідь на прохання їх власників. На тлі пандемії у туристичних таборах різко скоротилась кількість відвідувачів, і адміністрація таборів не має необхідних коштів на їх утримання.

За оцінкою Всесвітньої спільноти захисту тварин, від голоду в країні можуть померти 2000 слонів, оскільки власники не можуть їх прогодувати.

Проект фонду діє ще в одній провінції Таїланду. У організації заявили, що «не знають, коли Covid-19 мине», але їх задача — «допомогти нагодувати тварин, які втратили роботу через спалах вірусу».

«У цих слонів не було можливості повернутись додому вже більше 20 років. Вони щасливі повернутись додому. Вони видають веселі звуки, бігають до джерела біля поселень і граються з дітьми», - заявляють там.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
С
В Америке они запрещены. А нас уничтожают сволочи. Наверное Ющенко и Тимошенко хорошо с зтого имеют. Еще немного и нас вообще всех уничтожат своими вирусами!
Игбун Хохлов
Многострадальное корыто. А как его "СУшка" гоняла?)))))
Starый Йухан
И шо, весьмирснами накрывается медным тазом ? Спойте щенэвмэрлу, мабуть поможэ...
Starый Йухан
"Наркотики всегда убивают."
Весёлый Роджер
Ой панове, тюю, шо тут робиться, запор заднемотор объявился - не запылился. Как пить дать тай век свободы не видать, грошей Соросюга подкинул ему на нищебродность. А я уж запор, ты уж звиняй, грешным делом понадеялся, шо тебя ковид побрал к чертям собачим, а ты живучий оказался, значит жив ыщо- курилка! Но дивлюся, какой ты не такой, ну не сильно пока русофобный. Или это ты пока так, разминаешься на кошаках щиро селячих, так сказать, входишь в режим русообсерания и русоофшоронадругательства! Ну давай, давай, не перенапрягись тильки … до усёру, держи марку заднемотору. И.Ищенко с А.Роджерсом, вони же рядом, тут за заосадом! Смотрю твоего «коллеги» чи калеки по цеху русофобных пиндо 3.14здаболов - нима, ты не на подмену ему вышел? Он часом не захворал? Ой горе то какое, пиду тоди с ранку пятый баян докупать! Может повезёт? – отметим праздник как надо!
Весёлый Роджер
«Пам’ятай чужинець... тут батрачит вільний Українець!!!» «Елена - 10 декабря 2019 - Продержится Украина, не беспокойтесь …, она движется к прогрессу и процветанию, весь мир с нами….» «Крайина, крайина, крайина, ночная бабочка, ну, кто же виноват. Крайина, крайина, крайина, огни сортиров вновь тебя манят.»(С) «Я с позором жить не буду. Завтра пойдём вместе вперёд. Если пуля в лоб, то пуля в лоб. Но честно, справедливо и смело. Сегодня защищаем Майдан. Я говорил публично, на всю страну, сделаю до последней секунды всё, чтобы каждый человек в этой стране сберёг свою жизнь. Чтоб наша страна сбереглась, как единое государство. Чтоб наши дети не плакали по своим родителям. Чтоб наши родители не плакали за своими детьми, как уже сегодня плачут…. Виктор Янукович, осталось 24 часа! Принимай это решение. Я решение принял. Слава Украине!» Читайте новины от пропахандона Шмули_Елен и вырастет у вас член до колен!
Славянин
А кого, вообще, должно интересовать мнение держдупа