События в миреИсточник22 янв.

В ЦАР оголосили надзвичайний стан через наступ повстанців

Влада Центральноафриканської республіки оголосили надзвичайний стан в країні. Він пов'язаний з наступом армії повстанців на підконтрольні офіційній владі території.

nk_hauz/-mrft9gptwey08_xwo4n.jpg

Режим причин трагедії триватиме щонайменше 15 днів. Влада дозволила солдатам проводити арешти без проходження через прокуратуру і суд.

Введення надзвичайного стану пов'язане з атакою антиурядових сил, які контролює 2/3 території ЦАР. Зараз вони оточили столицю країни Бангі, яка під контролем офіційної влади, а армія і сили ООН намагаються зупинити наступ.

Бойовики не згодні з законністю виборів президента, які виграв президент Фостен Арканжи Туадер і на них не допустили екс-президента Франсуа Бозізе, якого влада і звинувачують в ескалації насильства в країні. Він був президентом ЦАР в 2003-13 роках до сверження.

Відзначається, що в слідстві активізації бойових дій постраждали мінімум 20 тисяч осіб і мінімум половина з них змушена знаходиться далеко від своїх будинків.

💬 Последние комментарии
Пиченька Нуланд
Вика рассказала как была Путиным в бане... с голым... у него вот такенные яйца ( смотрим фото )
смотреть фильм Шимпан.3е)
призван на срочную службу осенью 2021 года... а в свободное от службы время (по воскресеньям) подрабатывал ночным сторожем на Южмаше? 😀
ЭвроИнтеграция 1945 року
саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту ПРАЗДНОВАЛИ ДЕНЬ ЕВРОИНТЕГРАЦИ до найбільшого гітлерівського концтабору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік польського Освенціма.
Весёлый Роджер
«Елена – 29 июля 2020- А психушки не лечат чтоб ты знал…»
Весёлый Роджер
Шмуля пиСдуй на форум Казахстана и там доэбывайся - шо там у казахов! Но сначала спытай их, як вони назывались до 1935 рока! И главное покажи им карту Средних веков дэ була Украина!
Весёлый Роджер
НеЕлена - вот смотри как Шмуля отвечает - это же хуцписткая жидяра чистокровка! Я ему вопрос, а он мне в ответ про другое вопрос или ответ в стиле - Сам дуЛак! Причём заметь что почти ВСЕ здешние тн бандеровсике троли - работают в таком же стиля пана Вальцмана и Зели. Ну а фуйли им с xoxлотой цацкаться, все ж тупые у них и унтерменьши.
-------
Росийский след? а зачем здаватся .