Вартість зборів пов'язаних з отриманням громадянства США зросла удвічі
События в миреukrainian.voanews.com9 дней назад

Вартість зборів пов'язаних з отриманням громадянства США зросла удвічі

Адміністрація Дональда повідомила у п'ятницю про зростання вартості зборів у низці імміграційних процедур, пише видання Miami Herald. Зокрема, на 81% збільшилась вартість заяви на отримання громадянства - із $640 до $1,160 (онлайн) чи $ 1,170 (паперова).

На 34% (до $550) зросла вартість петиції на дозвіл на роботу, на 28% - петиція для іноземців, які у шлюбі із американськими громадянами. А заявка на отримання притулку вперше стане платною - $50, лише кілька країн світу стягують плату за це.

Деякі документи тепер коштуватимуть у п'ять разів дорожче, зокрема, петиції на призупинення депортації та для родин жертв злочинної діяльності.

Якщо петицію на ці документи подаватимуть онлайн, вартість буде на $10 нижчою.

Водночас, щоб дотримуватись правил соціального дистанціювання, імміграційна служба знизила кількість записів на інтерв'ю для заявників.

Нові ціни на оформлення цих документів почнуть діяти із 2 жовтня.

Як Голос Америки повідомляв у травні, Служба з громадянства та імміграції США (US Citizenship and Immigration Services – USCIS) звернулась до Конгресу із запитом виділити 1.2 мільярди доларів. Інакше урядова агенція, що належить до Міністерства внутрішньої безпеки США, могла залишитись без фінансування до кінця літа.

Причина – зменшення кількості заявників на отримання віз та дозволів на постійне проживання, «зелених карток», і, як наслідок, до агенції надходить менше коштів із сервісних зборів, які сплачують заявники.

Зокрема, це сталось внаслідок зменшення подорожування до США й призупинення прийому заявників через пандемію, а також нових правил імміграції, запроваджених адміністрацією Білого дому з огляду на пандемію. Було призупинено видачу низки імміграційних та неімміграційних віз.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Лукаш
Оооо смотрю у тебя бомбит и подгорает))) Вообщем поменяй нижнее белье и включи свой мозг если он у тебя вообще есть в чем я лично очень сомневаюсь. Я не говорю о том что когда лукашенко свергнут зп в Белоруссии сразу будет по 1000 евро. Я говорю о том что должна быть нормальная сменяемость власти ведь помимо лукашенко там еще 10 миллионов человек и представь себе многие хотят быть президентами. Но что то объяснять такому имбецилу вроде тебя пустая трата времени ибо такие "терпилы" как ты снимают штаны и достают вазелин когда к ним подходят омоновцы с палками)))
Гость
И "новый термин – «демоцид». «Демоцидом» предлагалось обозначать любое «чрезмерное убийство мирных жителей на войне, если это противоречит согласованным правилам ведения войны».
Игбун Хохлов
Хохлоту, а на сколько в долярах зарплаты на дуркаине выросли после майдауна? Или то были не зарплаты, а цены?
ОДЕССА
Лукаш вот ты тут воняешь под украинским флагом,то есть теоретически живешь в украине. Отсюда у меня вопрос. Польша то же рядом к украине,государственный переворот произошол еще в 2014 году. ГДЕ СУКА СРЕДНЯЯ ЗАРПЛАТА В 900 ЕВРО В УКРАИНЕ ?????????? ПИДАРАС ТЫ СУКА ОБОССАНЫЙ!!!!!!!!!!! ПИЗДЕТЬ ЭТО ТЕБЕ НЕ МЕШКИ ВОРОЧАТЬ!!!! УБЛЮДОК!!!
е
При чем тут гугл.. Сам посмотри на Украину.. Тоже были сказки о том что тут прям сразу будет рай ..и идиоты по велись, а что имеем в результате: верхушка, пришедшая к власти безмерно обогатилась, остальное население в жопе, промышленность в угоду западным кураторам развалились, медицину тоже, образования нет.. "Счастливое" население пачками валит из страны...Мне продолжать? Ну не надо наступать на наши грабли...
Гость
И такое бывает.
Гость
И если поживём...
Авторские статьи