Ватикан оголосив про спеціальні відпусти для хворих COVID-19 та медиків
События в миреday.kyiv.ua8 дней назад

Ватикан оголосив про спеціальні відпусти для хворих COVID-19 та медиків

Апостольська Пенітенціарія оголосила про дар спеціальних відпустів для вірних, уражених недугою COVID-19, як також для медичних працівників, родичів і всіх тих, які різними способами, також і молитвою, піклуються ними.

Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Опублікований Декрет говорить, що це стосується також медиків і віруючих, які доглядають за рідними, хворими коронавірусом, і тих, хто молиться за одужання хворих і якнайшвидше завершення пандемії.

Щоб отримати відпущення гріхів, хворим потрібно прочитати певну кількість молитов, або дистанційно взяти участь в найважливіших богослужіннях.

У свою чергу тим, хто молиться за здоров'я медиків, потрібно також читати Біблію "як мінімум протягом півгодини".

Глава Римо-Католицької Церкви підтримав всіх хворих під час епідемії коронавируса, а також висловив подяку медикам і волонтерам.

Повний відпуст надається вірним, ураженим коронавірусом, що перебувають в режимі карантину, якщо «з душею, віддаленою від будь-якого гріха, через засоби комунікації духовно єднатимуться з відправою Святої Меси, проказуванням Розарію, побожною практикою Хрестої дороги чи іншими формами набожності, або якщо, принаймні, прокажуть молитви “Вірую”, “Отче наш” і побожне ввізвання до Пречистої Діви Марії, жертвуючи це випробування в дусі віри в Бога й любові до ближніх, з бажанням сповнити звичні умови (сакраментальна сповідь, євхаристійне причастя й молитва в наміреннях Святішого Отця), як це стане можливим».

За такими ж умовами дар повного відпусту надається «медичним працівникам, родичам і всім тим, які за прикладом Доброго Самарянина, наражаючись на небезпеку зараження, допомагають хворим на коронавірус».

У контексті триваючої епідемії, Апостольська Пенітенціарія надає повний відпуст за вищенаведеними умовами також тим вірним, які «жертвуватимуть відвідини Найсвятіших Тайн, або євхаристійну адорацію, принаймні півгодинне читання Святого Письма, проказування святого Розарію, побожне звершування Хресної дороги чи проказування коронки до Божого Милосердя, випрошуючи у Всемогутнього Бога припинення епідемії, полегшення для тих, які нею уражені та вічне спасіння для тих, кого Господь покликав до Себе».

«Силою сопричастя святих», ввіряючи «Божому милосердю всіх і кожного», Церква, як зазначається у декреті, молиться за тих, які не мають можливості отримати святе таїнство Оливопомазання та останніх сповіді й причастя, і надає вірному повний відпуст в годині смерті, аби лише він був відповідно налаштованим і звично проказував протягом життя якусь молитву. У цьому випадку Церква «доповнює» три звичні умови, яких вимагається.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
жаба задавила охренника
оХУИМЕНКО, тебя жаба давит, тебе памятник даже на кладбище не поставят, будешь гдето прикопаный гнить или сожгут в пакете как прокаженного. Что такое несчасных 2 миллиона это или 2 корейчких авто или 1 нормальное авто,что для города жалкие 2 миллиона?
заслужила
Тварь последняя, приперется из италии анклава этой пандемии и "принимать активное участие" 100% специально тварина это сделала. И 100% приперлась домой именно из за того что уже была больна и ее оттуда турнули! Таких мразей не сжигат надо, а вешать на площадях, чтоб видели что будет, если разнесешь заразу. Не дай боже еще люди начнут умирать, я думаю сожжениеей раем покаюется.
Кот Матроскин
Толку с того патрулирования, если не расстреливать на месте.
кипчак
Отставка министров во время чумы - бегство крыс с тонущего корабля. Делайте граждане выводы. Невольно вспоминаешь Сталина в экстремальных ситуациях и его методы наведения порядка. Либертарианцы хреновы!
Илья
Гы-Гы-Гы.....Сегодня в Рейхе стать министром финансов и здравоохранения это тоже самое что играть в русскую рулетку с пистолетом ТТ. Удачи вам камикадзе! 😆
Илья
А где наш штатный оптимист под матрасным флагом?
Илья
Так я бы хотел услыхать ответ на поставленный мною давеча детский вопрос. Ты же нацистка -моралистка , совесть так сказать этого ресурса . Так ответь честно : твои соотечественники 9 из 10 которых радуются тому что в Москве количество инфицированных перевалило за 1000 это МРАЗЬ? Или это патриоты , жертвы Путина оскотинившиеся от горя и любви к ХохлоГабону? Пixва украине! Хероям пixва!