Вбивство Флойда: сьогодні суд обере покарання колишньому копу
События в миреwww.ukrinform.ua25 июня 2021

Вбивство Флойда: сьогодні суд обере покарання колишньому копу

Суд сьогодні має визначити покарання колишньому офіцерові поліції Дереку Шовіну, засудженому у квітні за вбивство Джорджа Флойда.

Як передає Укрінформ із посиланням на The Hill, очікується, що процес транслюватиметься у прямому ефірі.

21 квітня суд визнав Шовіна винним за всіма висунутими йому обвинуваченнями у вбивстві афроамериканця Джорджа Флойда. За законами штату Міннесота, максимальний термін покарання за ненавмисне вбивство другого ступеня становить 40 років, та оскільки Шовін не мав судимостей, йому загрожує близько 12 років. Утім, судді мають право призначати покарання в межах установленого діапазону, у цьому випадку - від 10,5 до 15 років.

Водночас прокурори можуть просити суд збільшити термін покарання через обтяжливі обставини.

Наприкінці квітня генеральний прокурор Міннесоти Кіт Еллісон подав до суду клопотання, де навів п'ять таких обставин. Окружний суддя у своєму рішенні погодився щодо деяких із них. Він дійшов висновку, що Шовін зловжив «довірою і владою» як офіцер поліції та виявив «особливу жорстокість», коли понад дев’ять хвилин тиснув коліном на шию Флойда, від чого той помер.

На початку червня Еллісон подав до суду ще одне клопотання з проханням засудити Шовіна на 30 років, що удвічі перевищує верхню межу визначеного діапазону. Тож, імовірно, термін ув'язнення становитиме від 15 до 30 років.

Дещо раніше, на початку травня адвокати Шовіна подали до суду клопотання з вимогою нового судового розгляду, пославшись, серед іншого, на «неправомірні дії прокурора і присяжних». Вони наполягають, що замість ув'язнення Шовін має отримати умовний термін.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Америка с нами!
Елена
Хочу,крок за кроком,от пэрэмогы до пэрэмогы Украина идёт к светлому европейскому благополучию, ещё немного там за рогом при помощи Запада, Америки и Японии в Украине будет благополучие и благосостояние примерно как в Польше,вот так,а Роджер скотина и мерзавец.
УКРЫ ВСЕ ПРОЗРАЧНЫЕ
А тройное гражданство можно и не скрывать !!! ( Коломойский ) !!!
е
про то как опустилась Украина с 90-х на настоящий момент не хочешь рассказать? пример неудобный?
е
это ж только ты тут своими похождениями с морячками 6-го флота регулярно хвалишься, и то видимо плохо обслуживаешь господ, денег не дают, в америку свою не берут...
Северный ходок
В одну телегу впрячь неможно... Из общего системного кризиса есть только один выход - это борьба.
Как же вы не заметили
А турки за счет своих противоправных действиях еще и неплохие европейские деньги получают.