События в миреua.interfax.com.ua19 сент.

Велика Британія, Франція і Німеччина заявили, що санкції проти Ірану відновлені не будуть

nk_hauz/-mh_1ipnseawdw1gxgmg.jpg

Велика Британія, Франція і Німеччина підтвердили свою позицію про те, що санкції ООН проти Ірану, зняті після підписання угоди з іранського атому від 2015 року, всупереч вимозі США не будуть відновлені після 20 вересня.

Про це три країни написали в листі голові Ради безпеки ООН, де зазначили, що будь-яке рішення або дія, прийняте для повторного введення санкцій ООН "не матиме юридичної сили", як і ініційований Сполученими Штатами процес відновлення санкцій, оскільки вони вийшли з ядерної угоди в 2018 році.

"Ми невпинно працювали над збереженням ядерної угоди і як і раніше прихильні цього", - наголошується в листі.

Держсекретар США Майк Помпео заявив у серпні, що він ініціював в РБ ООН 30-денний процес, що веде до відновлення режиму санкцій щодо Ірану. Вашингтон вважає, що санкції будуть відновлені 20 вересня.

💬 Последние комментарии
Антиелена
А в это время на Мальте под мостом Ленка-целка-зрелка с улыбкой в жопе встречала ... да всех подряд, кто что-нибудь платил. Ибо на украдине уже не платят. Так, Ленка-белка-грелка? Тебе в военкомат вслед за этим придурком. Вот это будет самая сильная армия!
Чао, сервус
Ни в коем случае. Пусть сначала оставит потомков! Это ценный генетический материал. А европейские ценности нужно сохранять.
Чао, сервус
Арестович - это обыкновенный дурак. Что он там мог дельного насоветовать непонятно.
Байден, он вам не Трамп
А я что говорил? Переговоры бесполезны! Что у американцев в головах на самом деле неизвестно. Зато известно, что Каспаров умнее Вассермана.
Елена
Скорее всего пошёл в военкомат,стрна в опасности.А в это время на Мальте под мостом ....хе.
123
Догнать и повесить!
Кот
Бабульке Елизавете еще один хук в печень от очередного сыночка!!!Хорошо,что Филипп не дожил до этого позора...!