Велика Британія відмовляється від програми "Еразмус" для студентів: деталі
События в миреmudra.ua08 января 2021

Велика Британія відмовляється від програми "Еразмус" для студентів: деталі

Після укладення угоди Brexit у Велика Британія більше не буде навчальних поїздок за програмою "Еразмус", зокрема для студентів з Австрії.

Так, австрійські студенти не зможуть за цією програмою їхати до Великої Британії, а англійські студенти - до Австрії. Проте Англія продовжує брати участь у таких програмах як Horizon Europe, "Коперник" та "Євратом", повідомляє видання Studium.

Що відомо про цю програму? За допомогою програми “Еразмус” студенти можуть протягом певного періоду навчатися, викладати або стажуватися за кордоном. Так, залежно від вартості життя у країні, студенти отримують грант.

Незважаючи на вихід Великої Британії з ЄС та програми "Еразмус", у 2021 році все ще відбуватимуться спонсорські послуги.

"Це було важке рішення", заявив прем'єр-міністр країни Борис Джонсон після торговельної угоди між Лондоном та Брюсселем. Він запевнив, що програма була надзвичайно дорогою для Британії.

Що Велика Британія робитиме надалі? Замість “Еразмус” британський уряд хоче розробити власну програму, яка назвуть на честь їх вченого Алана Тьюрінга. Поки що деталей про це немає, але це буде охоплювати студентів не лише ЄС, а й увесь світ.

Однак, очікується, що більше шансів буде у британських студентів за кордоном, ніж у іноземних студентів, які планують приїхати до Великої Британії. На відміну від "Еразмуса", ЄС та Велика Британія домовились про подальшу співпрацю у галузі досліджень важливих програм, зокрема Horizon Europe, яка стартує 1 січня 2021 року.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
-------
Главное повод прицепится.
--------
США непохитни удерживать колонию украину захваченую с помощю переворота -ЧОРНОГО МАЙДАНА .
Ван Хельсинг
Американский шабаш.
------
ЧОРНЫЙ МАЙДАН и установление марионеочного придуркуватового режима-клоуны нужны
--------
Последствия ЧОРНОГО МАЙДАНА которые все более проявляются.
ГОВОРЯТ
Говорят что скоро всё позапрещают в бога душу, скоро всех к чертям собачьим запретят! (В.С Высоцкий)
Весёлый Роджер
Шмуля, таки вже построили на свидомой земле пиндосной укроколонии, эуропеидый щирый капитализм, правда, со свинорылом лицом, ну як у тоби: «Днепропетровский районный суд постановил оштрафовать начальника юротдела исполкома Новоалександровского сельсовета Илью Бондаря на 25 тысяч гривен. Столь суровое наказание чиновник получил за то, что требовал откат за «помощь» в строительном тендере в размере ПОЛМИЛЛИОНА гривен…» А в ордынской Рашке – с НЕправильным капитализмом, чиновников на зону закрывают, за это же, вот же отсталые москали! Сало не роняем, а ровными рядами, шматами, усё ховаем!