События в миреglavcom.ua8 июн.

Велика Британія ввела двотижневий карантин для всіх, хто прибуває в країну

nk_hauz/-m9hwk-gdrildtb1jyxk.jpg

Порушників штрафуватимуть на суму в 1000 фунтів стерлінгів

Уряд Великої Британії зобов'язав всіх, хто прибуває в країну з 8 червня відправлятися на самостійний двотижневий карантин по місцю проживання.

Про це повідомляє МВС Сполученого Королівства.

За новими правилами, всі, хто в'їжджають, зобов'язані будуть до прибуття заповнити спеціальну анкету з зазначенням адреси місця проживання в країні, контактних даних та стан свого здоров'я.

Медики будуть проводити вибіркові перевірки за вказаними адресами. Порушників штрафуватимуть на суму в 1000 фунтів стерлінгів.

Однак діяти правило буде не на всіх. Так, наприклад, при поїздках усередині Єдиного імміграційного простору, що включає Сполучене Королівство, Нормандські острови, острів Мен та Ірландію дотримуватися режиму самоізоляції не потрібно.

Також на двотижневий карантин не будуть відправляти сезонних робітників, зайнятих в сільському господарстві, далекобійників, медиків і посадових осіб Великої Британії та інших держав, а також транзитних пасажирів.

За даними агентства, нові правила зустріли невдоволення з боку турфірм і авіаперевізників. Вони закликали Кабмін скасувати прийняте рішення через великі збитки для галузі.

За останню добу в Великій Британії зафіксовано 1 326 нових випадків зараження коронавірусом, загинули 77 пацієнтів.

💬 Последние комментарии
зЕЛЕНСКИЙ, ОН НА ВСЁ ГОРАЗД!!!
зЕЛЕНСКИЙ, ОН НА ВСЁ ГОРАЗД! ОН ПИАНИСТ И пРЕЗИДЕНТ!!!
ОНИ ИСКАЛИ БЕРЕГА БЕЛАРУСИ !!!
Корабли НАТО в Чёрное море заходили не просто так! ОНИ ИСКАЛИ БЕРЕГА БЕЛАРУСИ! Не нашли и вернулись!
Гость
Ленка Шмуля сосалка с придорожной канавы дай сразу негру в жопу и утешься
Каменяр
Cocy недорого по четвергам и субботам на краковском рынке, свидомым отдельная скидка
Луна -2
Почему не читает - ему вырезки показывают ...А идея хорошая - съездить в Москву и посрать у ворот на Красной Площади - весело будет как вспомню прилет Руста ....
Луна -2
Ты помочись на портрет Зе.. и скажи заветное -Пуйло - три раза -Авось он и смилостивится и обратит на тебя внимание....И пришлет тебе на Рождество целый мешок -гороха -чтобы ты поскакал и попердел - и будет у тебя газ.свой,собственный.
Елена
Он не читает НК , болезный,и ему о написанный эх комментариях в НК не докладывают,ты съездил бы в Москву там ему всё в глаза и сказал,вот будь мужиком, давай,а в это время Роджер высасывает под мостом на Мальте из морячков шестого флота все соки,за деньги конечно.☝️