События в миреdip.org.uaAug 26

Велика частина турецьких готелів може зачинитися через брак туристів

nk_hauz/GJS1bW47R.jpeg

Турецький туристичний сектор розраховує, що Великобританія виключить Туреччину з червоного списку COVID-19, що допоможе їй оговтатися від пандемії, серії пожеж і визнання Німеччиною Туреччини країною з високим ризиком. Хоча туризм в Туреччині значно виріс з минулого року, а кількість іноземних туристів, які прибули в липні, збільшилася в чотири рази до 4,36 мільйона, воно все ще значно нижче докандеміческого рівня.

Багато готелів в південному регіоні Егейського моря, які в значній мірі залежать від британських туристів, можуть закритися до кінця серпня, якщо Великобританія не виключить Туреччину з червоного списку, заявляють представники туристичного агентства. Турецька економіка багато в чому залежить від надходжень в іноземній валюті від туристів з Росії, Німеччини і Великобританії. У той час як на російському ринку справи йдуть добре, класифікація Німеччини в цьому місяці Туреччини як країни з високим рівнем ризику завдала шкоди галузі.

Каан Кавалоглу, глава Limak Tourism Group, що володіє чотирма готелями на південному курорті Анталії, сказав, що продажі туристичних пакетів для німецьких туристів сповільнилися. – Ми не спостерігаємо скасування існуючих бронювань, але нові замовлення сповільнилися. Ми сподіваємося, що це рішення зміниться найближчим часом, – сказав Кавалоглу.

Улкай Атмака, глава Асоціації професійних менеджерів готелів Туреччини, сказав, що в зв’язку зі скороченням кількості бронювань в Німеччині і закриттям скандинавського ринку сектор сподівається на Великобританію, яка в 2019 році прийняла більше 2,5 мільйонів гостей.

«Ми очікуємо відкриття ринку Великобританії на цьому тижні, – сказав Атмака. – Ми очікуємо величезного попиту з боку Великобританії, коли ринок відкриється».

«Готелі Мармаріса, популярного туристичного напрямку, який постраждав від лісових пожеж в цьому місяці, в п’ятницю зустрілися з представниками турецьких банків, щоб обговорити реструктуризацію кредиту», – сказав Бюлент Бюльбюльогли, президент Асоціації готельєрів Південного Егейського моря.

За його словами, багато готелів можуть не виплатити свої кредити до 2023 року. Дані турецького банківського регулятора BDDK показують, що до кінця червня загальний обсяг готельних кредитів склав приблизно 116 мільярдів лір (13,7 мільярдів доларів), а непрацюючих кредитів – 4,2 мільярда лір. Бюльбуоглу сказав, що сектор чекав відкриття британського ринку «в крайньому випадку», додавши, що в іншому випадку – 70%. Готелі Мармаріса закриються до кінця серпня.

💬 Последние комментарии
Кот
Жить стало лучше...Жить стало веселее!Шея стала тоньше,но зато длиннее!!!
Кот
Не смешите мои тапки...После Бреста поляков попёрли из Великобритании пачками,а,если и из ЕЭС попросят,то куда же тогда укрруинцам деваться???
гость
ну вот ещё один альтернативный сюжет в довесок к избитому роспропагандой "полекситу" - в споре пшеков и евры куш сорвут проамериканснкий дойчеканцлер и пробританский еврокомиссар. Не получится из ЕС 4го рейха, как бы корпы и диплы Рф не играли в полит.биржу панЕвропы. Польска не случайно сейчас стала стронг - ставлю злотый, шо в этом раунде пшеки таки поставят своего белого орла вместо чёрного над рейхстагом. Почему? - а у них рабиновичи круче, и вообще в договорном футбольном матче всегда приятнее болеть за братушек-славян, чем за дойчей. Даже если главный спонсор польской фан-зоны таки сидят в лондонах и нюёрках. Хлопцям с альтернативки впадлу прочитать документы "брексита" - а напрасно, пшеки их очень внимательно изучили от корки до корки и таки нашли пару косяков, которые могут сыграть в их пользу. Они даже учли, что дойчи могут попросить наитемнейшего, чтобы тот разогрел бацьку, чтобы тот показал пшекам козу и атата. Польша получит свои хотелки, или она ... мабуть соберёт всех хохлозаробитчан и отправит мигранто-поездом в Дойчлянд за счёт канцлера. А как известно всякому роспропагандисту - там где прошёл хохол, там уже ничего не растёт. И закончится это тем. что их опять поделят - только не территориально, а банковско-финансово. В общем патовая ситуация будет ровно до вступления "непобедимых легионов Рима" на воеводство - поляки будут угрожать немцам хохлами, а немцы будут угрожать полякам москалями (а евреи будут угрожать москалям хохлами). И во всём опять будут виноваты хохлы - это же прекрасно, таки наши дурни опять будут при деле! Это уже задача решённая, - из двух неизвестных есть только одно известное. ... Профит!
Гость
Светлая память
Гость
Саетлая память...
Гость
Траты понапрасну. Видимость бурной деятельности...
Весёлый Роджер
А я Шмуля не возражаю, а лишь констатирую факты, бо вони упрямая вещь! Чего тут не понятно, вся подлость поддонка на лицо, чи на лице: "за три ящика тушёнки можно было,такие…"