Велика трансформація імперії Disney: які зміни чекають компанію та інвесторів
События в миреinvestment.24tv.ua6 дней назад

Велика трансформація імперії Disney: які зміни чекають компанію та інвесторів

Корпорація Walt Disney раніше цього тижня заявила про реорганізацію свого бізнесу, хоча правильно це назвати переорієнтацією. Пандемія коронавірусу добряче вдарила по розважальному сегменту підприємства, тому його керівництво вирішило зосередитися на трендовому напряму - розвитку стрімінгових сервісів.

Детальніше про плани Disney та те, як така трансформація вплине на акції компанії – читайте в матеріалі Інвестицій24.

Реорганізація бізнесу Disney: позиція керівництва

У понеділок, 12 жовтня, Disney представила офіційний пресреліз, присвячений змінам, які чекають на компанію. Цікаво, що в повідомленні підприємства нічого не сказано про пандемію коронавірусу, оскільки саме через неї розважальний сегмент фірми зазнав величезних втрат. Адже, як відомо, під час карантину парки розваг Disney було зачинено.

Однак логічно, що саме пандемія коронавірусу остаточно переконала керівництво компанії у необхідності змінюватися і робити ставку на моделі прямих продажів. А у випадку Disney – це розвивати стрімінгові сервіси.

Що в пріоритеті у Disney

Отож, Disney змінює свій медіа і розважальний бізнес, відділивши тих, хто відповідатиме за контент, а хто – за його просування. Зокрема, останнім займатиметься команда, з-поміж завдань якої стане монетизація контенту і операційна діяльність стрімінгових і телевізійних мереж у США.

Щоб відповідати сучасним трендам, Disney виокремить три підрозділи, які займатимуться виготовленням контенту.

Studios – студійний підрозділ, до якого увійдуть The Walt Disney Studios, 20th Century Studios, Pixar, Marvel, Lucasfilm и Searchlight. Цей бізнес-сегмент відповідатиме за розробку контенту для прокату в кінотеатрах, а також для стримінгових сервісів компаній Disney+ и Hulu.

General Entertainment – розважальний підрозділ, до складу якого увійдуть ABC News, National Geographic, 20th Television та канали Disney.

Sports – спортивно-розважальний напрямок, що займатиметься створенням контенту для сервісу ESPN+.

Новини ринку США: Попит на акції виробників "зеленої" енергетики різко зріс. Одна з причин – Джо Байден Попит на акції виробників “зеленої” енергетики різко зріс. Одна з причин – Джо Байден

Чого чекати інвесторам

За словами аналітика інвестиційної компанії "Фрідом Фінанс" Махайла Денісламова, рішення більше розвивати стрімінгові сервіси позитивно вплине на акції Disney. Передусім більш точно оцінити акції корпорації індустрії розваг дасть змогу звіт підприємства з фінансовими даними щодо напряму стрімінгових сервісів, зазначає експерт.

Окрім того, Disney уже позиціонує себе як "streaming-first-компанія", додав Михайло Денісламов. Відповідно, стратегія підприємства будуватиметься більше на розвитку стрімінгових платформ.

Щодо фінансового звіту Disney, то з урахуванням теперішніх змін, його оприлюднять за результатами четвертого кварталу цього року.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
Добавлю ведь ты не была на войне .. Поэтому в отличие Роджера не знаешь ,что это такое
Луна-2
Ты опять передергиваешь ..Я НАПИСАЛА о Роджере .НО не имела ввиду тебя....Я написала -цитирую- " Потому что он -человек, знающий что такое война.,в ОТЛИЧИЕ ОТ ЕЛЕНЫ...Поэтому он никогда не будет радоваться смертям на войне" Это мой ответ Вере на её вопрос - "Чему радуешься ..ТОЖЕ ...УМА МАЛО"- я ТЕБЯ НЕ ЗАДЕВАЛА
pbyfblf
Захочет ли ВРАЧ ВАС принять в то -же заведении-другой?
зинаида
никто вам не ответит,поверьте
зинаида
ваш комментарий,поверьте,никому не нужен.надо нам всем обьединиться
зинаида
может стоит нам обьединиться
Весёлый Роджер
Шмуля всегда ВСЁ ВРЁТ - потому шо .уеплёт! «Елена - 12 ноября 2018 - высокий моральный дух воинов всу, а главное защита своей родной земли позволит освободить Донбасс ударами двух танковых соединений с выходом на границу Украинв и дальнейшим освобождением этнических украинцев в орде,которых не слышат...»
Авторские статьи
Экономикачас назад
"Нашли схему, как урезать зарплату рабочим". Почему с Укрзализници массово увольняются люди 2
Видео2 часа назад
Заседание клуба "Валдай". Пленарная сессия с участием Владимира Путина
Политика8 часов назад
Маршал Жуков таки возвращается в Одессу
Геополитика9 часов назад
БОМБШЕЛЛ: Covid-19 - это не план пандемии, это план УНИЧТОЖЕНИЯ человечества
COVID - 201910 часов назад
Прорыв, пиар или афера. Что известно об украинской вакцине от коронавируса, которую представили Зеленскому 3
Политика10 часов назад
Слепленная на коленке политическая авантюра. Опрос Зеленского стремительно обрастает скандалами
Политика11 часов назад
Началась внутривидовая борьба за право быть Главным патриотом страны
Геополитика12 часов назад
"Свергнуть эту власть". Вспыхнет ли в Молдавии "цветная революция"
Геополитика12 часов назад
Неонацисты в Словакии и Украина