Великобританія заборонить утримувати слонів у зоопарках
События в миреmind.ua27 июня 2021

Великобританія заборонить утримувати слонів у зоопарках

Британський уряд планує заборонити утримання слонів у зоопарках і сафарі-парках відповідно до розширення закону про утримання тварин, який депутати мають прийняти в цьому році, пише vegnews.com.

Заборона, ініційована міністром навколишнього середовища Заком Голдсмітом, відображена в звіті про благополуччя слонів в неволі і неможливість задовольнити їх природні потреби в умовах зоопарку.

Цей законодавчий акт є частиною ширшої реформи зоопарків, яка, як очікується, буде внесена в законопроект про утримання тварин.

«Слони, що живуть в неволі, страждають від безлічі хвороб, включаючи розумову деградацію, артрит і грижі. Дикі слони – складні соціальні істоти, які живуть в сім'ях і проходять до 30 миль щодня, щоб добути собі їжу. У дикій природі слони живуть до 50 років, а в неволі тривалість їхнього життя скорочується до 17 років», – вказано в доповіді.

Біолог, доктор філософії та директор з дикої природи Міжнародного товариства захисту тварин (HSI) в Африці Одрі Делсінк вивчає популяції слонів у Південній Африці і вітає нове законодавство, яке не дозволить страждати в неволі майбутнім поколінням слонів.

Делсінк заявила: «Слони – дуже розумні, надзвичайно соціальні істоти зі складною сімейною структурою і зв'язками, які вони зберігають протягом усього життя. Їм потрібен простір, щоб вільно переміщатися з іншими слонами, вести себе природно і бути здоровими як емоційно, так і фізично».

В даний час 51 слон живе в неволі в 11 зоопарках Великобританії. Згідно з новим законодавством, тварини зможуть продовжити своє життя в природному середовищі існування.

Крім того, в січні 2020 року Великобританія також ввела заборону на використання диких тварин у цирках, поклавши край експлуатації слонів і інших тварин в розважальних цілях.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Америка с нами!
Елена
Хочу,крок за кроком,от пэрэмогы до пэрэмогы Украина идёт к светлому европейскому благополучию, ещё немного там за рогом при помощи Запада, Америки и Японии в Украине будет благополучие и благосостояние примерно как в Польше,вот так,а Роджер скотина и мерзавец.
УКРЫ ВСЕ ПРОЗРАЧНЫЕ
А тройное гражданство можно и не скрывать !!! ( Коломойский ) !!!
е
про то как опустилась Украина с 90-х на настоящий момент не хочешь рассказать? пример неудобный?
е
это ж только ты тут своими похождениями с морячками 6-го флота регулярно хвалишься, и то видимо плохо обслуживаешь господ, денег не дают, в америку свою не берут...
Северный ходок
В одну телегу впрячь неможно... Из общего системного кризиса есть только один выход - это борьба.
Как же вы не заметили
А турки за счет своих противоправных действиях еще и неплохие европейские деньги получают.