События в миреhromadske.ua22 нояб.

Венеція почне стягувати з одноденних туристів плату за доступ до міста. Але до січня 2022-го вхід поки безкоштовний

nk_hauz/-mmg_lqew70jcqfqdb0v.jpg

Міська рада Венеції вирішила запровадити з 1 січня 2022 року «плату за вхід» для туристів, які перебувають там менше одного дня. Так місто хоче віднадити іноземців, які там не залишаються і некультурно себе поводять.

Таке рішення ухвалили на засіданні у четвер, 20 листопада, передає італійське інформаційне агентство ANSA.

«Плату за вхід» до Венеції стягуватимуть лише з тих туристів, які не мають документального підтвердження того, що вони лишатимуться принаймні на одну ніч. Конкретну суму плати міська влада розраховуватиме, виходячи з кількості туристів.

Запровадженням «плати за вхід» у Венеції хочуть заохотити туристів вкладати більше грошей у місто, а також відвадити від нього туристів, що приходять туди лише заради фото й порушують громадський порядок — зокрема купаються в каналах чи їдять посеред вулиці.

Водночас через втрату доходів з туризму через пандемію коронавірусу міська влада Венеції відклала запровадження «плати за вхід» до 1 січня 2022 року, заявив міський радник із питань бюджету й податків Мішель Зуїн.

Місто не для містян, а для туристів

У часи до пандемії Венецію, населення якої не перевищує 300 тисяч людей, щороку відвідували приблизно 30 мільйонів туристів. Місту все важче давати раду великій кількості іноземних відвідувачів, відзначає CNN. За останні 70 років із Венеції виїхали близько 70% місцевого населення.

Питання «плати за вхід» у Венеції розглядали й раніше. Її мали ввести ще влітку цього року, але через невелику кількість туристів у зв’язку з пандемією COVID-19 ці плани відклали. Окрім цього, у Венеції діє також система турнікетів, яка відокремлює містян від гостей міста в активні туристичні періоди.

💬 Последние комментарии
3020
От самопровозглашенного президента? Оце зрада!
3020
А ещё кизяки и беспросветная тупость типа эксперта по тем же кизякам.
ВВП
Добро пожаловать в ад. Кто останется в живых, тот позавидует мертвым.
3020
Зато по остальным продуктам барыги, при полном бездействии Антимонопольного, уже смешно, комитета впендюривают населению по самые помидоры.
3020
До вхождения в правительство слуг урода, Юлия, на чьей-то дуде свистелка, с марта по сентябрь 2019 занимала должность директорки ООО "Сидко Украина", специализирующегося на производстве кормов для диких птиц. Это ж уровень?!, правда не министра экономики, а доярки из Хацапетовки, но то такое, главное чтобы хорошо кому надо чупа-чупс сосала.
наблюдатель
"На Украине ложно-власть пришла с Майданом. И началась тяжелая гражданская война. Вот только все закончилось горем и обманом. А значит горя нахлебаемся сполна" (творч. зарисовка). Да "на чужой, навязанной нам извне Гражданской войне — навязанной США и их евросателлитами, ястребами войны. Не станут погибшие за фашистскую Украину героями, не войдут они в историю победителями. Убивать собственный народ нельзя!"
Гость
И если поживём... и как-то так.
Авторские статьи