События в миреtravel.24tv.ua22 авг.

Венеція стане доступною для людей з інвалідністю: у місті готують новий проєкт

nk_hauz/K8Bnoyn7g.jpeg

Неймовірна, атмосферна та колоритна Венеція – це мрія багатьох. І поки одні хизуються фото з цього міста на своїх сторінках у соцмережах, інші не можуть туди потрапити.

Затишні вузенькі вулички, незліченна кількість каналів та гарні бруковані площі – Венеція вже багато років залишається лише мрією для людей з інвалідністю. Пересуватись цими атракціями на колясці було просто неможливо.

Влада міста розробила проєкт, який дозволить людям з інвалідністю відвідати Венецію та ознайомитись з її архітектурою. Відтепер головні визначні пам'ятки міста будуть доступними для всіх. Це стане можливим завдяки спеціальному маршруту для людей на колясках, який прокладуть від головного в'їзду в місто до знаменитої площі Сан-Марко.

Наша мета побудувати принаймні один маршрут, який дозволить людям різного віку проходити від площі Рома (брами до материкової частини Італії) до Сан-Марко без перешкод, – розповідає Франческа Заккаріотто, радниця з питань громадських робіт.

nk_hauz/gaPVoy7ng.jpeg

Місто буде оснащене новими пандусами, 4 з яких будуть з'єднувати мости до головної площі, а ще 2 – до інших важливих точок. Вартість нового маршруту складає 900 000 євро.

Ми проводимо ремонт мостів, полегшуючи підйом на сходинки, та додаємо неслизькі поверхні, які роблять навігацію простішою, – пояснює Франческа Заккаріотто.

Венеція була заснована у 421 році до нашої ери, а тому тут складно щось оновлювати та будувати через суворі правила щодо змін культурної спадщини.

Деталі нового маршруту

nk_hauz/m_K4oy7nR.jpeg

Проєкт передбачає на початковому етапі обладнати пандусами 5 мостів. Понте-де-ла-Кроз, поблизу площі Рома, стане першим. Це дозволить з'єднати його з іншими мостами, які вже мають пандуси, та безперешкодно дістатись до зупинки вапоретто Сан-Тома.

Тут люди на інвалідних візках можуть сісти на вапоретто та перепливти Гранд-канал безплатно. Далі маршрут пролягає через Понте-дей-Фраті, яка з'єднує знамениті площі Санто-Стефано та Сан-Анджело. Після цього туристи зможуть дістатись до відомого оперного театру "Феніче" і до Сент-Марко.

💬 Последние комментарии
----
Ни крым ни донбас украине сейчас не актуальные по степени важности -впереди вопрос выжывания государства украина ,народа,энергетика,продуктовой вопрос...Если сша разместит или ес свои ядерные вооружения это смерть украинцам тогда нужно ли вам крым ,донбас тем более эти два обекта есть факторами управления украинцами чтоб те смотрели ограничено,погибали в тех направлениях,которые для них сейчас не важные. Когда позволили отойти крыму и создатся квази республикам создавали инцидент умышлено для длительного конфликта украина и россия,места уничтожения украинцев ради этих територий. Но угрозы более реальные совсем другие. Мирный возврат Донбаса отвергли умышленно -нужен конфликт ,война,отвлекаловка,фактор обоснования вражды,место унчтожения народа и страны,экономики...
гость
делайте выводы , думайте!
------
В сема сша ,чем меньше чужого пушечного мяса тем он смирней придется самому быть пушечным мясом.
------
России уже давно нада выщёлкивать сообщников сема.
-------
Зачем вонять украине про крым-профукали с одобрения туррчинова ,обамы котоые дали добро на уход крыма.А теперь это второстепеный вопрос.Ядерная смерть это более серьезный вопрос украине.Энергетика очень важная.Донбас тоже второстепеный вопрос .
------
Колониальная власть это кукла на руке манипулятора.
-----
Выпросили чтоб Белоруссия признала крым росийским.