События в миреtravel.24tv.uaAug 22

Венеція стане доступною для людей з інвалідністю: у місті готують новий проєкт

nk_hauz/K8Bnoyn7g.jpeg

Неймовірна, атмосферна та колоритна Венеція – це мрія багатьох. І поки одні хизуються фото з цього міста на своїх сторінках у соцмережах, інші не можуть туди потрапити.

Затишні вузенькі вулички, незліченна кількість каналів та гарні бруковані площі – Венеція вже багато років залишається лише мрією для людей з інвалідністю. Пересуватись цими атракціями на колясці було просто неможливо.

Влада міста розробила проєкт, який дозволить людям з інвалідністю відвідати Венецію та ознайомитись з її архітектурою. Відтепер головні визначні пам'ятки міста будуть доступними для всіх. Це стане можливим завдяки спеціальному маршруту для людей на колясках, який прокладуть від головного в'їзду в місто до знаменитої площі Сан-Марко.

Наша мета побудувати принаймні один маршрут, який дозволить людям різного віку проходити від площі Рома (брами до материкової частини Італії) до Сан-Марко без перешкод, – розповідає Франческа Заккаріотто, радниця з питань громадських робіт.

nk_hauz/gaPVoy7ng.jpeg

Місто буде оснащене новими пандусами, 4 з яких будуть з'єднувати мости до головної площі, а ще 2 – до інших важливих точок. Вартість нового маршруту складає 900 000 євро.

Ми проводимо ремонт мостів, полегшуючи підйом на сходинки, та додаємо неслизькі поверхні, які роблять навігацію простішою, – пояснює Франческа Заккаріотто.

Венеція була заснована у 421 році до нашої ери, а тому тут складно щось оновлювати та будувати через суворі правила щодо змін культурної спадщини.

Деталі нового маршруту

nk_hauz/m_K4oy7nR.jpeg

Проєкт передбачає на початковому етапі обладнати пандусами 5 мостів. Понте-де-ла-Кроз, поблизу площі Рома, стане першим. Це дозволить з'єднати його з іншими мостами, які вже мають пандуси, та безперешкодно дістатись до зупинки вапоретто Сан-Тома.

Тут люди на інвалідних візках можуть сісти на вапоретто та перепливти Гранд-канал безплатно. Далі маршрут пролягає через Понте-дей-Фраті, яка з'єднує знамениті площі Санто-Стефано та Сан-Анджело. Після цього туристи зможуть дістатись до відомого оперного театру "Феніче" і до Сент-Марко.

💬 Последние комментарии
-----
«Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» «Елена -29 июня 2020- Болезнь.ха.А Украина все равно идёт в Европу…» Хоть и мает нищебродную *опу! «Елена- 27 июня 2020-…,я всё понимаю не хуже тебя,и что экономике производства пиз..ец и сокращения всего и вся,ну а что?...»
Весёлый Роджер
Есть универсальный пиндосный ответ от эбнутого сенатора Маккейна - Поднять Б-52 и ... не станет вопросов от Венгрии!
Весёлый Роджер
Шмуля - сам дуЛак! На вопрос таки тварь жидоxoxлячая отвечай, а не встречный задавай!
ЗАПОМНИТЕ - ЭТО уКРАИНА УГРОЖАЕТ !!!
украина пригрозила перекрыть поставки газа в Венгрию !!! А если бы такое заявила Россия? Какой вой и срач поднялся бы!!! Где отклики шышыа и всяких там гейроп на такое поведение украины???
ВОРОВАТЬ ТЕПЕРЬ ТЯЖЕЛЕЕ БУДЕТ!!!
украине тяжелее будет ВОРОВАТЬ газ без транзита в Венгрию! Когда в трубе газа меньше, - ВОРОВСТВО ЗАМЕТНЕЕ БУДЕТ!!!
Весёлый Роджер
«Являясь по данным ЦРУ США 39-ой экономикой мира в 2011 году (Сала Янеку та клятым москалям, що давали пиСдить у них газ!!!), сегодня Украина резко сдала позиции. Огромное влияние в вопросе бедности оказала революция 2014 года и резкая смена экономического курса. Основная проблема бедности, заключающаяся в ВЫСОКОМ УРОВНЕ КОРРУПЦИИ, тем не менее, сохранилась. Программа МВФ, нацеленная на экономический баланс в стране, стала ПРИЧИНОЙ БЕДНОСТИ и усиления темпов миграции. Тяжким бременем легли на плечи украинцев высокие тарифы на газ, воду, электричество. За 5 лет уровень бедных вырос с 14% до 25%.» Цэ ПЕРЕМОГА!!! Цэ Самая НИЩАЯ страна Эуропы! Сала пропа_Хандонам хунты, що уводит Тупых читачей от темы своей пиндосной колонии на тему России!!!
Весёлый Роджер
У меня, в отличии от тебя, продажного пидпиндосного пыдараса ДЕШЁВКИ - НЕТ хозяев! Я сам себе режиссёр и давно очень! А при чём тут Шмуля, твоё нынешнее предательство и воровство твоих членов ЦК КПУ или Перестройка Горбача, ты же НЕ встал на партсобрании тогда - не встал - вот и сиди сейчас и не вякай про то! Бздун пердун ты сраный! Иди вон про ёжиков с бобрами в орде пиши и как там у них на бензоколонке, атомы с пи-мезонами скрещивают та вакцины бадяжат! Щирая срань про то, дюже кохаить читать!