События в миреua.interfax.com.ua21 мар.

Вибух стався на підприємстві найбільшої венесуельської нафтової компанії PDSVA

nk_hauz/-mwifo48uxdgmx0nndgi.jpg

Потужний вибух пролунав на підприємстві компанії PDSVA у венесуельському місті Ель-Техеро штату Монагас, повідомили місцеві ЗМІ.

За даними місцевих ЗМІ, влада була змушена евакуювати жителів довколишніх районів.

Міністр промисловості і національного виробництва Венесуели Тарек Ель-Айссамі назвав інцидент "змовою терористів".

Він додав, що зараз немає жодних повідомлень про жертви і постраждалих у результаті інциденту, влада вживає всіх необхідних заходів для усунення наслідків.

Раніше президент Венесуели Ніколас Мадуро неодноразово обвинувачував США в організації атак на комунікаційні, енергетичні та нафтогазові об'єкти країни.

💬 Последние комментарии
кипчак
У некоторых наглость считается достоинством, а у других - принципиальность. В США давно путают (не различают) эти понятия, наглеют и наглеют.
кипчак
Если США позволяет себе такое поведение по отношению к России, то не трудно представить как они издеваются над политическими карликами Посление могут возмущаться и внутренне пищать от осознания собственной ничтожности, а на людях изображать самых бесстрашных борцов за демократию.
DR UMAR
Ви хочете продати свою нирку за 400 000 доларів США? Це ти Шукаєте можливість продати свою нирку за гроші Через фінансовий зрив ви не знаєте, що робити Зробіть, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам добре Сума грошей за вашу нирку. Мене звати доктор УМАР Я лікар-нефролог клініки UMAR. Наша клініка є Спеціалізується на нирковій хірургії, а також лікуємо Купівля та пересадка нирок с Відповідний донор Ми знаходимося в Індії, Туреччині, Франції, Нігерії, США, Малайзії, Дубаї, Кувейті Якщо ви зацікавлені в продажі або купівлі нирок, будь ласка, не продавайте Не соромтеся звертатися до нас електронною поштою. Електронна адреса: doctorumarclinic@gmail.com WhatsApp:+1 (978) 707-9830 Telegram:+1 (978) 707-9830 Viber:+1 (469) 505-6731 уважно Д-Р УМАР.
Елена
Петруха дядя старый, Грешно его судить, Как знать судьбу Петрухи Ты можешь повторить. А Роджер по любому нехороший человек.
:-)
Петруха впечатлился - Копировал весь текст, Да он не поместился, В один почти присест... :-)
Елена
Трясти можно, вытрясти нельзя,потому что если нет,то нет.я не ты,я прожила честную жизнь, поэтому миллионов не скопила.
Елена
Где ты ответил за Мишу и Борю?шось я не видела.