События в миреrisu.ua2 окт.

Відкрито саркофаг з нетлінним тілом підлітка Карла Акутіса, якого беатифікують 10 жовтня

nk_hauz/-mibw3pavyi1aiptthcp.jpg

В Ассізі 1 жовтня відкрито саркофаг, де зберігається тіло блаженного Карла Акутіса. Церемонію, яка відбулась після ранкової Святої Літургії, очолив місцевий єпископ.

Як видно на світлині, яку поширив сайт КМЦ, тіло Карла залишилось нетлінним. Вдягнений він у звичайні кросівки, джинси та спортивну форму.

Прийти і помолитись перед тілом віряни матимуть можливість аж до 17 жовтня. На 10 жовтня запланована його беатифікація.

Карло помер у 2006 році від гострої лейкемії. Його життя було позначене любов`ю до Євхаристії та вчинків милосердя.

«Я радий померти, бо я прожив життя, не марнуючи жодної хвилини на справи, які не подобаються Богу», - повторював Карло Акутіс.

РІСУ повідомляла, що Ватикан беатифікує 15-річного підлітка, якого проголосять покровителем Інтернету.

За життя він любив програмування і відеоігри. Карло розробив перший онлайн-каталог євхаристійних чудес – сайт, на якому були зібрані всі чудеса, що відбулись у світі. Таким способом він хотів поділитися своєю вірою з іншими людьми.

Хлопець був правовірним християнином і часто допомагав людям. Він розносив їжу бідним, роздавав нужденним кишенькові гроші, заступався за однокласників, яких ображали.

Також підлітку приписують зцілення хлопчика з Бразилії, який вилікувався від рідкісної хвороби після того, як Карло помолився за нього. Це необхідне чудо, щоб хлопця можна було канонізувати.

На похороні Карла церква була "заповнена настільки, що багатьом людям довелося залишитися на вулиці", розповіла його мати. Потім католики з усього світу подали клопотання до Ватикану, закликаючи визнати підлітка святим.

У Католицькій Церкві є майже 10 тисяч святих, однак дітей серед них дуже мало.

💬 Последние комментарии
Каменяр
В майбутньому нам частенько доведеться читати в новинах про конфлікти на китайсько-фінському кордоні.
Каменяр
Росія знайде привід для розпалювання війни навіть якщо його там немає і бути не може. Згадайте вбитих снігурів, розстріляних під Корсунем кримчан чи розіп'ятого хлопчика. Я вже не говорю про пропагандистські вкиди типу "США будує базу на території 5 гімназії Севастополя"
Каменяр
Російсько-українська війна, якої ніхто не хоче? Просто НЕПРАВДА. Росія вже розпочала війну, і робить неабиякі кроки для подальшого її розпалювання
Каменяр
Путин буде розповідати про міжнародне право, яке він грубо порушує ? це в тренді кремлівських довгожителів
Антиелена
Ёпта, ты, Ленка-дура-белка-целка в каком году живешь? Это в чем на сегодня твоя пиндосия лидер? По биржевым пузырям - да, лидер, причем мировой; по печатанию макулатуры для этих пузырей - да, лидер, причем мировой; по реальной экономике - лидер Китай; по военным технологиям - лидер РФ. Я же тебе уже говорил, что пиндосики уже перестали данные по ВВП публиковать, т.к. не красиво у них там получается. А про инфляцию и рост цен в пиндосии ты и не слышала... Сколько можно тебе говорить, тупая ты свинья, что все твои высеры в сети - полное говно!
Мауаммар Каддафи
Свободная Африка - это круто!
Все пропало
Эрдоган! Сволочь! Признай геноцид армян для начала! И может тогда не станешь пускать в свой дом бандеровцев!