Відновлення економіки США перевершує прогнози, але зростання випадків COVID-19 створює ризики
События в миреua.interfax.com.ua14 ноября 2020

Відновлення економіки США перевершує прогнози, але зростання випадків COVID-19 створює ризики

Відновлення економіки США після кризи, викликаної пандемією коронавірусу, йде краще, ніж очікувалося, однак ріст захворюваності, що відновився, ставить під питання подальші перспективи економіки, незважаючи на новини про успіх випробувань вакцини від COVID-19, вважає президент Федерального резервного банку (ФРБ) Нью -Йорка Джон Вільямс.

"Я позитивно оцінюю те, як розвивається ситуація в економіці, - заявив Вільямс під час онлайн-заходу, організованого Financial Times. - І тим не менше, я бачу високу невизначеність з урахуванням зростаючої захворюваності COVID-19". "Дуже швидке збільшення кількості хворих ставить під сумнів здатність економіки вистояти в цей період", - зазначив він.

Новина про появу вакцини від COVID-19 американської Pfizer і німецької BioNTech, за його словами, є позитивною новиною на довгострокову перспективу.

Говорячи про політику Федеральної резервної системи (ФРС), Вільямс зазначив, що прийняті нею заходи залежать від ситуації в економіці, пише The Wall Street Journal.

Дійсно хороші економічні новини "могли б кілька наблизити момент підвищення базової ставки Федрезерву", заявив він. "З іншого боку, якщо економіці буде складно відновлюватися, часовий горизонт підвищення ставки збільшиться", - сказав Вільямс.

Він зазначив також, що бюджетні заходи підтримки економіки, прийняті в період кризи, були "важливим компонентом, який дозволив економіці впоратися з цією дуже складною ситуацією". При цьому, на відміну від багатьох своїх колег, Вільямс утримався від заяв про необхідність нових бюджетних стимулів.

Інший представник Федрезерву - глава ФРБ Сент-Луїса Джеймс Баллард заявив у п'ятницю, що американська економіка відновилася після кризи, викликаної коронавірусом, швидше, ніж очікувалося, і він бачить потенціал для подальшого зниження безробіття.

Баллард додав, що "знижувальні ризики для економіки залишаються суттєвими, і необхідна подальша реалізація вивіреної, заснованої на оцінці ризиків політики в сфері охорони здоров'я для збереження імпульсу до зростання економіки".

Згідно з прогнозом Балларда, безробіття в США знизиться до 4,9-5,5% до кінця поточного року з нинішніх 6,9%.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Светла
А в Крыму,как пишет мне оттуда родич-- в поликлиниках все тесты бесплатные ,он пошел в поликлинику с насморком сильным-- другого признака простуды не было,но ему все равно назначили тест на ковид, дали 2 недели больничного,через 10 дней повторили тест,а еще он сам сдал в платном учреждении медицинском тест- для уверенеочти- и кстати тест стоил 1700 рублей,это 687 грн по курсу ,намного ниже,чем платный тест в Украине!! Все тесты у родича были отрицательными к счастью
Вера
та вы шооо....вин сейчас миллионер...если не ...дер...
Хмельницкий
Кролика так и нужно Е.АТЬ принародно, а лучше просто повесить на Майдане!!!
Вера
...спасибо...и вы не выдержали ...написали...
Вера
защищайте...БОГ С ВАМИ...
Елена
Санчо Панса вы наша Луночка хлтя Весёлый Роджер и не Дон Кихот,а скорее Змей Горыныч не тот что разминирует(((
гость
Роджер больше срач разводит,а вроде особь мужского пола
Авторские статьи
Политика11 часов назад
Западная Украина с 23 по 27 ноября: В регионе продолжается «перетряхивание» кадров после местных выборов
Политика16 часов назад
Какую «мозаику» собирают искатели «голодомора украинцев»
Видео16 часов назад
Жвания не долетел, но обещал вернуться. Д.Джангиров и Р.Бортник 1
Геополитика17 часов назад
Диего Марадона и монетарная политика
Видео17 часов назад
БесогонTV «Проделки маркиза Карабаса» 3
Экономика17 часов назад
Это очередная профанация. Экономист Алексей Кущ об инициативе Зеленского поддержать малый бизнес в карантин
Экономика18 часов назад
Приватизация Одесского Припортового завода. Часть 2. Конкурс давальческого сырья: Как легально «зайти» на завод и там остаться.
Общество18 часов назад
Веселые истории о нас
Геополитика19 часов назад
Сонный Джо и слабый доллар: какое будущее теперь ждет американские финансы?