Відродження лісів допоможе у відновленні після пандемії - ООН
События в миреwww.ukrinform.ua22 марта 2021

Відродження лісів допоможе у відновленні після пандемії - ООН

Відродження лісів у світі допоможе у відновленні після пандемії коронавірусу.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Центр новин ООН.

За словами заступника Генерального секретаря ООН з економічних питань Лю Чженьміня, ліси зіграли величезну роль у порятунку людей від COVID-19.

Він нагадав, що ліси і зелені насадження запобігають ерозії й втраті ґрунтів, які пом'якшують наслідки зміни клімату, забезпечують людей паливом і продовольством.

Заступник Генсека підкреслив, що в період пандемії саме ліси дозволили забезпечити населення всім необхідним: вони стали вихідним матеріалом для виробництва масок, етанолу для антисептиків, паперових рушників, мила та інших предметів санітарії. Крім того, в період ізоляції ліси й парки стали місцем, де можна було безпечно гуляти та займатися спортом, дотримуючись водночас необхідної дистанції.

Саме здорові ліси при грамотному управлінні ними можуть стати свого роду природним буфером проти зоонозних захворювань та нових пандемій, підкреслив Лю Чженьмінь.

«Тим не менше, незважаючи на їх очевидну важливість, ліси, як і раніше, є в небезпеці», - зазначив він.

За даними ООН, за останні три десятиліття темпи збезлісення Землі сповільнилися, однак, незважаючи на це, з 1990 року втрачено близько 420 млн гектарів лісу. Водночас саме на ліси припадає основна частина всього наземного біорізноманіття планети: 60 тисяч різних видів рослин і дерев, 80 відсотків всіх видів земноводних, 75 відсотків видів птахів і 68 відсотків видів ссавців. Скорочення площі лісів веде до зникнення багатьох диких видів флори та фауни, застерігають в ООН.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Цэ дило - у панов перемога! Но пока нету от неё ничего, кроме этих самих цифр - сегодня там снова +73 804 заболевших, а цэ +500 ко вчерашнему! Мабуть цифиры то липовые!? Чи вакцина дерьмовая? А вот пытание, а у щирой пиндоколонии скики? Ну? Мабуть мульон? Ны? А чаму? А тому що вы щирые мрази никому не нужны! ВЫ расходный материал для войны с Россией! Ось так Шмуля? А как ты же орал, що вам паны сразу пришлют свою кашерную, а москали на своей бензоколонке ничего не умеют! Тут много кто это читал! Эй мразь отвечай!
Елена
Вафлистка
Весёлый Роджер
Опять ты мразь и тут брешишь! Как же они могли куда-то поехать если паЧпорта не было! Эй мразь тупая - что такого не было! А в России сейчас могут сразу квартиру дать врачам из Украины - Ось як! А ты тварь и мудак! Так ты опять слился поддонок и не ответил про пенсии у колхозников в 25-30 руб? Ответ дэ??? Только опять на меня стрелки переводишь, а по делу не отвечаешь - тому що ты мудак и полный НОЛЬ! Завистливый тупой троль!
Елена
Проститутка
Луна-2
Неужели ты не понимаешь, что время работает против Украины?Что каждая минута этого времени, которое тикает, или уже протикало, отдалеят Крым и Донбасс с его мятежными ,и страстными людьми от Украины, как от пропасти ?Неужели ты думаешь что Донбасс верне тся в украинские просторы после того как украинские горе-вояки убивают детей, которые ни в чем не виноваты перед Украиной?
Елена
Болезный.
Луна-2
Где -то я прочла что лавров передал маленький конверт, и после его прочтения у некоторых сенаторов США.началась дикая истерика- после чего Байден отозвал войска из Украинского Донбасса, и попросил встречи с Путиным - вопрос -Что было в то конвертике- если вызвало такую реакцию у США?