Відвернутися від Європи. Citigroup рекомендує інвестувати в ринки, що розвиваються
События в миреnv.ua26 сентября 2020

Відвернутися від Європи. Citigroup рекомендує інвестувати в ринки, що розвиваються

Аналітики Citigroup рекомендують клієнтам переорієнтуватися з інвестицій в Європу на ринки, що розвиваються.

Аналітики Citigroup радять інвесторам переорієнтовуватися з акцій європейських компаній на папери ринків, пише Bloomberg.

Таку рекомендацію аналітики дають через розбіжності в економічних тенденціях, які лежать в основі цих класів активів.

Оцінки експертів банку говорять про певний розчарування в Європі на тлі стійкого ставлення до країн з економікою, що розвивається. Прогнози зростання прибутку європейських компаній зараз перебувають на найвищому рівні серед розвинених ринків і мають ризик зниження.

«В цілому, що стосується акцій, ми залишаємося трохи "вище ринку", але рекомендуємо переорієнтуватися з європейських паперів в EM (ринки, що розвиваються - ред.) », - відзначили в Citigroup.

Індикатор банку, що оцінює стан економіки Європи, у вересні несподівано знизився через зростання числа нових заражень коронавірусів. Це призвело до послаблення інтересу інвесторів до акцій місцевих компаній.

Відзначається, що за останні два місяці зведений фондовий індекс найбільших підприємств регіону Stoxx Europe 600 впав більш ніж на 3%. При цьому, MSCI Emerging Markets практично не змінився.

У середньостроковій перспективі фундаментальні показники для долара США залишаться несприятливими, прогнозують аналітики банку. Це позитивно позначиться на ризикованих активах emerging markets.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
--------
Смотрите как ес и сша сдает случай чего. Я не понимаю мудаков которые лезут прислуживать ес и сша. Да часть купленная, хочу служить ееес и сша понятно кричат -за деньги ,власть хоть и марионеточную ,но власть
----------
Тобто найнятий за зарубіжні гроші буде незаконий білоруський уряд і т.д.Комусь це потрібно ,що так розкидаєтся грішми.Питання чи потрібно це білорусам.
Не госслужащий
Пандемия всех заставила понять ощущения быдлогосслужащих,вечно привязанных к своему рабочему месту и завидовавших фрилансерам и путешествующим.
Весёлый Роджер
Точно, как пример тут - мудака русофоба - это трансвестит пердун-гамадрил Шмуля_Елен, признавшийся, що сидит у женочих труселях до колен. Как же он тут русофобно извращался и про азиатов и про ордынцев, и про сожравших ёжиков и мосты из картона и прочее и прочее... Ну и в итоге - "....мудак, остался мудаком, хоть ты возьми его в Эуропу, дэ надо действовать умом, он напрягает тильки *опу!"
--------
Турки это санитары отбившихся овец режут.
---------
На месте России армяшек не подержал бы пусть ес помагает они туда хотят ,а нет т в османскую империю.
--------
Дуда сша решили тебя сбросить и через своих колонизировать Польшу.Польша вы Колония.