События в миреwww.ukrinform.ua25 нояб.

Війна в Ємені може стати найбільш кровопролитним конфліктом 21 століття – ООН

nk_hauz/fSCq-5tng.jpeg

Організація Об’єднаних Націй опублікувала звіт, згідно з яким кількість жертв війни в Ємені та її наслідків до кінця року може сягнути 377 тисяч.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Al Jazeera із посиланням на звіт Програми розвитку ООН (UNDP).

«У випадку Ємена ми вважаємо, що кількість людей, які померли від різних наслідків конфлікту, насправді перевищує кількість тих, хто помер на полі бою», - заявив очільник UNDP Ахім Штайнер.

До непрямих наслідків конфлікту автори звіту включили голод та супутні хвороби, а також відсутність належної медицини, екологічну та економічну кризи. Повідомляється, що за такими підрахунками більшість жертв становитимуть діти до п’яти років.

Також, згідно зі звітом, 1.3 млн людей можуть померти від наслідків конфлікту, якщо він триватиме до 2030 року, тобто стільки ж, скільки вже триває ця війна. Це може зробити війну в Ємені найбільш кровопролитним військовим конфліктом 21-го століття.

У звіті подаються також різні сценарії розвитку подій в Ємені. Зокрема, якщо війна завершиться до кінця 2021 року, Ємену все одно знадобиться ще 25 років, аби побороти крайню бідність, у якій живе значна частина населення країни.

Війна в Ємені триває з 2014 року, коли повстанський рух хуситів захопив північну частину країни, включаючи столицю Сану, після чого уряду довелося тікати. У березні 2015 року коаліція арабських країн на чолі з Саудівською Аравією ввела війська до Ємену, аби відновити легітимний уряд.

Конфлікт триває вже вісім років, наразі загинули в боях десятки тисяч людей. Ситуацію в країні ООН описує як найгіршу гуманітарну катастрофу у світі. Повідомляється, що щонайменше 15.6 мільйонів людей живуть у крайній бідності.

💬 Последние комментарии
---
ни кто ни куда не сядет .Зеленский тоже говорил о *посадках* и....??
Гость
Будет разговор
Елена
Роджер когда видит это флаг креститься и плюёт ,а что эта гнида может ещё сделать
ALWAS
Мы этого много лет добивались. Не давали развиваться мелкому бизнесу, гоняли бабулек с цибулькой и старичков с бурячком. А тут ещё авантюра с короновирусом. Но за всё нужно платить. И это- только начало.
Гость
Да уж.
кипчак
Польша любит только слабых соседей и ненавидит сильных - все еще страдает манией величия. В своих глазах можно (не от большого ума) себя так видеть, но по факту поляков сделали куклами в руках еще большего маньяка -США, которому точно не нужна сильная Россия и Германия в Европе. Тут и пригождаются "гоноровые" поляки, страдающие манией величия, клюнувшие теперь на подачки из-за океана и пока еще из Европы. Приходится, правда, юлить. Как верно заметил политолог С.Михеев , были бы у поляков принципы, то им нечего было бы делать в Европе с ее всепоглощающей толерантностью. Пока не могут выбрть , кто они - католики или члены европейского гей-клуба. Приходится днем быть католиками, а ночью геями или наоборот.
3020
Главное, что за такие фокусы кто-то сядет, как кончиться срок ЗеНаполеона.