Військові бази в Грузії будуть облаштовані за стандартами США і НАТО
События в миреua.interfax.com.ua09 июня 2020

Військові бази в Грузії будуть облаштовані за стандартами США і НАТО

Усі військові бази, розташовані в Грузії, будуть облаштовані за єдиними стандартами, як в США і країнах НАТО, заявив у понеділок міністр оборони Грузії Іраклій Гарібашвілі в ефірі грузинського телеканалу "Палітраньюс".

"За моїм дорученням, за єдиним стандартом будуть облаштовані абсолютно всі бази, як це існує в США", - сказав міністр, зазначивши, що Грузія взяла той самий стандарт, що і в американській армії і провідних країнах НАТО.

Гарібашвілі не уточнив терміни, які будуть потрібні на завершення цього процесу.

Він повідомив, що в поточному році на озброєння Сил оборони Грузії, буде витрачено з оборонного бюджету від 100 до 120 млн ларі (від понад $ 33 млн до $ 40 млн).

При цьому він нагадав про спільну з США програму підготовки грузинських військовослужбовців GDRP (програма готовності оборони Грузії), у рамках якої за участю американських військових інструкторів ведеться підготовка піхотних батальйонів з акцентом на ведення оборонних дій.

"Після завершення цієї програми, у нас буде можливість самим, без будь-якої допомоги і без інструкторів, продовжити підготовку нашої армії", - підкреслив Гарібашвілі.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ера
....правильно...гам...к
Луна-2
Привет краса ты наша вумная...НАсчет Роджера -он вчера тебе писал что социализм не охаивает .Не перекручивай его слова.
Игбун Хохлов
Эх, понастроили домов в Сингапуре. И где тут Запора искать?
Игбун Хохлов
Где и когда я осуждал социализм? Я осуждал отдельные действия отдельных представителей власти. В остальном я придерживаюсь принципа, озвученного Ден Сяопином: нужно меньше всего внимания обращать на "социализмы", "капитализмы", "коммунизмы" и прочие "измы". От себя добавлю, что термины "тоталитаризм", "демократия" и т.д. - это слова-пустышки для развода лохов.
Елена
Нет,это недопустимо,это не лечение,это казнь.не надо такого.
Елена
Я Хохлов к тебе с уважением отношусь и к Луночке и к Е и к Летающему объекту и ко многим другим,а вот Роджер "люблю" безоглядной и возвышенной и безответной страстью, сейчас начнёт цитаты писать.
Игбун Хохлов
Он уже есть. Вся укрАина - это сплошной беспредел. Чтобы не было беспредела - не должно быть укрАины.