События в миреnv.ua21 июн.

Винятків буде мало. Трамп хоче ввести нові обмеження на робочі візи в США

nk_hauz/-makgkpii556nz07ajn2.jpg

Президент США Дональд Трамп заявив, що протягом двох днів оголосить про введення нових обмежень на візи, щоб скоротити кількість іноземних працівник, які в'їжджають на територію країни.

Про це він сказав в інтерв'ю телеканалу Fox News.

«Ми збираємося оголосити щось про візи завтра або післязавтра», — сказав він у суботу, 20 червня.

Його запитали про майбутні правила щодо декількох різних категорій віз, включаючи програму H1-B для висококваліфікованих працівників та програму L-1 для менеджерів, що передають свої компанії.

У відповідь на питання про те, чи будуть винятки з нових візових правил, президент сказав, що їх буде дуже мало, і пояснив: «Вони потрібні для великого бізнесу, де є певні люди, які приїжджають на тривалий час, але винятків дуже мало, і вони будуть досить жорсткими».

Одна з розглянутих можливостей обмежуватиме в'їзд до США щодо візових категорій, включаючи програму H1-B, протягом 180 днів, повідомляє Bloomberg News. Працівники, яким надано візи, але які залишаються за межами країни, не зможуть в'їхати, поки термін дії замовлення не закінчиться.

Трамп написав у розпал пандемії коронавірусу, що він планував «тимчасово призупинити імміграцію в США».

В останні кілька років адміністрація рухається до посилення програми H1-B, і рівень затвердження заявок знизився. Технологічна галузь покладається на візи H-1B для найму обдарованих іноземців, зокрема в галузях науки та техніки. Критики кажуть, що деякі компанії зловживали програмою для переміщення американських робітників.