События в миреukurier.gov.ua7 нояб.

Виставка CIIE дасть імпульс глобальній економіці

Третє Китайське міжнародне імпортне ЕКСПО /CIIE/, яке проходить в Шанхаї 5—10 листопада, покликане вселити упевненість в діловому середовищі на тлі спаду світової економіки через розповсюдження пандемії COVID-19.

CIIE — перша у світі спеціалізована імпортна виставка. Цього року середня площа виставкових стендів компаній, що входять у світовий рейтинг «Топ-500» і лідерів галузей економіки, зросла на 14% порівняно з минулим роком, зазначив заступник директора Бюро CIIE Сунь Ченхай на пресконференції 23 жовтня. «Це демонструє широке визнання як CIIE, так і китайського ринку», — наголосив він.

На цьогорічній виставці створено чотири нові зони: охорона громадського здоров’я і профілактика епідемії, енергозбереження і охорона довкілля, інтелектуальний транспорт, а також спорттовари і змагання, сказав Сунь Ченхай, додавши, що провідні компанії-учасниці CIIE-2020, число яких вже перевершило кількість провідних компаній-учасниць попередніх двох виставок, влаштують дебютні презентації новітньої продукції і останніх технологій. Для виставки поточного року деякі церемонії підписання документів і роуд-шоу переведуть в онлайн-формат з метою спрощення проведення заходів у зв’язку із спалахом епідемії коронавірусної інфекції.

nk_hauz/-mlwajss-lj6ydzmvvog.jpg

Провідний виробник шин Michelin цього року вперше бере участь в CIIE. «CIIE — перше у світі ЕКСПО державного рівня, зосереджене на імпорті, за що виставку можна вважати проривом в міжнародній торгівлі, — сказав президент і головний виконавчий директор Michelin Greater China Камран Воссуги. — Michelin дуже рідко бере участь у виставках, але цього року ми продемонструємо наше бачення стійкого розвитку».

Йорг Уве Хелві, співробітник зварювальної компанії Carl Cloos Schweisstechnik GmbH, що базується в Німеччині і має більш ніж 100-річну історію, зазначив, що онлайнові роуд-шоу дуже продуктивні, оскільки надають інформацію з перших рук.

«CIIE пропонує нам велику платформу для встановлення ділових зв’язків і контактів. Ми цього року вирішили збільшити площу нашого виставкового стенда до 100 кв. м», — заявив він.

Як перша у світі державна виставка, присвячена імпорту, CIIE стала візитною карткою більшої відкритості Китаю. Оскільки світ все ще намагається оговтатися від наслідків пандемії COVID-19, третє Китайське міжнародне імпортне ЕКСПО покликане вселити упевненість у в’ялу світову економіку.

Торік у CIIE взяла участь 181 країна, регіон і міжнародна організація і більше 3800 компаній. У межах виставки були заздалегідь укладені угоди на суму 71,13 млрд дол. США на купівлю товарів і послуг впродовж року, що на 23% більше, ніж у 2018 році.

ВВП Китаю в квітні — червні 2020 року зріс на 3,2% в річному обчисленні, тоді як у першому кварталі економіка країни зменшилася на 6,8%. Падіння в секторі роздрібного товарообігу помітно знизилося, а обсяг зовнішньої торгівлі в першому півріччі перевершив очікування.

За прогнозом МВФ, у 2020 році Китай, можливо, стане єдиною з найбільших економік світу, яка забезпечить позитивне річне зростання ВВП.

Розширення попиту китайських споживачів на імпортні товари спонукало більше іноземних компаній взяти участь в CIIE і просувати продукти, адаптовані до потреб ринку КНР.

Чжен Ліянь, генеральний директор компанії Sangduoshi International Trading Co. Ltd., імпортера італійського молочного лікеру, після участі в торішній виставці CIIE вирішила випускати продукцію в маленьких пляшках для китайського ринку.

«Нам сказали, що більшість китайських споживачів поки що погано знайома з італійськими алкогольними напоями, і що легше досягти успіху, пропонуючи маленькі пляшки. Це урок, який ми винесли з CIIE», — сказала вона.

Незважаючи на вплив COVID-19, іноземні компанії, як і раніше, оптимістично оцінюють довгостроковий потенціал китайського ринку.

«Китай — один із найпривабливіших ринків для Henkel, він відіграє стратегічну роль у нашому глобальному бізнесі», — сказав Раджат Агарвал, президент Henkel у Великому Китаї. — Компанія Henkel з нетерпінням чекає можливості знову взяти участь в CIIE і тісніше взаємодіяти зі споживачами і партнерами в Китаї на цьому заході».

💬 Последние комментарии
Голос разума
Давай продемонстрируешь на примере Крыма с тремя государственными языками. В скольких школах изучают татарский и украинский язык?
Голос разума
В России идет постоянная фальсификацыя истории. Например, в России проглотили фейк о "расстрелянных крымчанах под Корсунем", и даже возвели его в "историческую правду " посредством "документального фильма" «Крым. Путь на Ро́дину»
Голос разума
Вообще-то, ты сам указал, ключевое понятие РОССИЯ НЕ ЗАИНТЕРЕСОВАНА В ПРЕКРАЩЕНИИ ВОЕННЫХ ДЕЙСТВИЙ НА ДОНБАСЕ.
Голос разума
Россия сторона конфликта и "Россия НЕ заинтересована в РАЗГОВОРЕ" - это, как говорят в Одессе, 2 большие разницы. И не только в Одессе. Также, как и "Россия НЕ заинтересована в РАЗГОВОРЕ" и Россия НЕ ЗАИНТЕРЕСОВАНА в прекращении войны на Донбассе.
Гость
Ленка Шмуля сосалка с придорожной канавы у тебя что прорезался голос ?
Елена
Пошёл накуй
---
врешь.хоть на украинском хоть на английском -на каком хочешь на том и общайся.Дешевка у тебя куратор и ты дешевка.А вчем разница ты так и не сказал.Как бы это помягче-балабол штатный. Бутосова корефан.
Авторские статьи