События в миреkurs.com.uaSep 2

Визначено найдорожче місто світу

Китайський Шанхай очолив рейтинг найдорожчих міст світу в 2020 році, випередивши Токіо і змістивши колишнього лідера, Гонконг, на третє місце. Такі дані звіту банківської компанії Julius Baer про світовий добробут, повідомляє Лента.Ру.

nk_hauz/MbcCSL4ng.jpeg

Разом з тим за даними Bloomberg ціни в США виявилися найдоступнішими після локдауна і падіння курсу долара.

Серед регіонів світу найдорожчим Julius Baer назвала Азію. Однією з причин успіху східних країн стало швидке відновлення економік після пандемії. Компанія стверджує, що «COVID-19 не перетворився на епідемію» в багатьох азійських державах, на відміну від США і Європи.

Шанхай став найдорожчим містом, оскільки у 2020 році ціни зросли на шість відсотків, а в Гонконгу вони не змінилися. У Шанхаї відбулася «справжня аномалія»: квитки бізнес-класу подорожчали на 82 відсотки, а ціни на номери в готелях - на 15 відсотків.

У звіті проаналізовано індекс споживчих цін на 20 предметів розкоші, популярних серед заможних людей, у 25 містах планети. В останні роки по світу поширюється мода на здоровий спосіб життя, тому автори дослідження 2021 року замінили деякі критерії оцінки. Особистих тренерів, весільні банкети, ботокс і піаніно замінили велосипеди, бігові доріжки, медичне страхування та техніка. Серед найбільш забезпечених міст названі також Монако, Тайбей, Цюріх, Париж, Лондон, Сінгапур і Нью-Йорк.

💬 Последние комментарии
Гость
И на виду важность соблюдения принципа экономической целесообразности.
Гость
И "60% доходов украинцы тратят на самое необходимое: куда уходят деньги".
Макс
И"Украина вывозит селькохозяйственную продукцию за рубеж, лишая свое и так небогатое население доступа к относительно недорогой отечественной еде. ... к 2019 г. среднесуточная питательность рациона граждан Украины снизилась до 2700 ккал, что очень близко к предельно допустимому индикатору здорового образа жизни в 2500 ккал." ... "И на виду отсутствия государственных обязательств по доступу населения к пище (проблема заключается в нехватке средств для ее приобретения), тогда как в ведущих европейских странах такие обязательства есть, и они работают".
наблюдатель
И на виду "пагубность прозападного курса на Евросоюз и НАТО, убивающего Украину".
гость
И как-то так.
Гость
И если поживём...
наблюдатель
"Противоположную польской позицию занимает страна-локомотив Евросоюза — Германия. Берлин приложил максимум усилий для того, чтобы этот проект был реализован в условиях противодействия США и ряда европейских стран, включая ту же Польшу".
Авторские статьи