События в миреglavcom.uaOct 9

Влада Британії розповіла про брак продуктів і палива

nk_hauz/5h_vYBv7R.jpeg

На сьогоднішній день британцям не вистачає продуктів і палива. Так, майже чверть британців не можуть купити продукти і близько 15% зіткнулися зі складнощами при спробі придбати паливо. Про це повідомляє Національна статистична служба Великої Британії. Крім того, більше половини британців розповіли про те, що змінюють свої колишні звички в сторону зменшення споживання. Також багато хто став економити через відсутність багатьох товарів на полицях магазинів, відзначається в повідомленні. Відомо, що 17% громадян не можуть купити необхідні продукти харчування, які потрібні їм кожен день. Близько 23% заявили про те, що отримати рецептурні препарати практично неможливо, тому що вони постійно відсутні в аптеках. Раніше повідомлялося, що масовий відтік мігрантів з Великобританії після Brexit може змінити економічну політику країни. З огляду на, що до цього майже 25 років економіка підтримувалася за допомогою дешевої робочої сили з менш забезпечених європейських країн, британська влада буде рухатися в бік звільнення від залежності від мігрантів.

💬 Последние комментарии
Елена
Тебе кружевные трусики предлагаю,пиши адрес,подарок тебе будет.
Елена
Социалку не скажешь? медицину, учёбу,высшее образование бесплатные, ничего не скажешь? да ублюдок?
Елена
Подлизнул как всегда,чумаходик.
Елена
Столыпин пистел как Троцкий,ибо знал что России никто двадцать лет спокойной жизни из внешних игроков не ласт,а говорил он таким идиотам как ты ,вешал плять кретинам лапшу на а у шо и, офигеть с дебилом об за а бы сь,вон отсюда в садик.
Елена
Положительная динамика один процент роста экономики, дурачок ты несчастный,вон у Китае около десяти процентов.чтобы видеть будущее,понимать настоящее,надо знать прошлое и извлекать и из него уроки и из мировой практики тоже ,моделируя это на свои возможности.
Гость
Пердунец неправильным газом ввиду безграмотности полной Шмуля сруля тихо отползает в холодную квартирку , на окружной дождь и дальнобойщики не останавливаются
Весёлый Роджер
Маня цэ хто? Я тильки одну Маня знаю, ну ту шо, "... взяли Маню на кармане, фраернулася. Платье синее в горошек, да косынки шёлк, Я вернулась, здравствуй Шмуля - милый корешок! Толстый Шмуля в коридоре лампочку пиСдил, Маня вскрикнула от боли и лишилась сил..."