Влада Індонезії має намір ввести заборону на алкоголь
События в миреua.interfax.com.ua17 ноября 2020

Влада Індонезії має намір ввести заборону на алкоголь

Влада Індонезії повернулася до питання про заборону алкоголю в країні, готельєри Балі побоюються, що подібне нововведення відлякуватиме туристів, повідомляє газета The Jakarta Post.

"Одразу три ісламські політичні партії країни підтримали ідею заборони алкоголю в країні. Передбачається, що спиртне не можна буде виробляти, ввозити, продавати та вживати. Порушникам може загрожувати від двох до 10 років тюремного ув'язнення і штрафи до $ 70,5 тис. За розпивання алкоголю накладається арешт терміном до трьох років або штраф до $ 3,5 тис.", - пише газета.

За словами депутата United Development Party Іллізи Саадуддін Джамал, законопроект спрямований на захист мусульманського населення від негативних наслідків вживання спиртних напоїв і наведення порядку в країні.

Як зазначає видання, законопроект був включений до Національної законодавчої програми на 2020 рік після того, як обговорення документа застопорилося в 2015 році. Тоді проти нього виступали промисловці і турбізнес.

Так, на думку голови Асоціації готелів Балі Ріки Путра, чинних законів, що регулюють оборот і вживання алкоголю в Індонезії, достатньо, а новий проект негативно позначиться на іноземному турпотоці, особливо на тлі пандемії коронавірусу. "Як ми змусимо людей приїхати, коли наші кордони знову відкриються? Не тільки міжнародні гості, а й індонезійці думатимуть, навіщо їм відпочивати на Балі, коли вони навіть не можуть насолодитися пляшкою пива", - вважає він.

Тим часом, поки законопроект на стадії обговорення, влада розглядає різні послаблення, зокрема, для туристів. Однак, які зміни будуть введені, а також принципи їх дії поки невідомо.

Написать комментарий
Авторские статьи
Политика11 часов назад
Западная Украина с 23 по 27 ноября: В регионе продолжается «перетряхивание» кадров после местных выборов
Политика15 часов назад
Какую «мозаику» собирают искатели «голодомора украинцев»
Видео15 часов назад
Жвания не долетел, но обещал вернуться. Д.Джангиров и Р.Бортник 1
Геополитика16 часов назад
Диего Марадона и монетарная политика
Видео16 часов назад
БесогонTV «Проделки маркиза Карабаса» 3
Экономика17 часов назад
Это очередная профанация. Экономист Алексей Кущ об инициативе Зеленского поддержать малый бизнес в карантин
Экономика17 часов назад
Приватизация Одесского Припортового завода. Часть 2. Конкурс давальческого сырья: Как легально «зайти» на завод и там остаться.
Общество17 часов назад
Веселые истории о нас
Геополитика18 часов назад
Сонный Джо и слабый доллар: какое будущее теперь ждет американские финансы?